1. Інна Цимбалюк перетвориться у принцесу цирку, а Ольга Герасим’юк стане мрією Осадчої – вчителькою

  Сьогодні, 25 квітня, відбудеться фінальна програма «Танцюю для тебе». Її гасло: «Сюрпризи, сюрпризи і ще раз сюрпризи!».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «1+1».

  Дмитро Дікусар, Андрій Кравчук, Лілія Подкопаєва, Сергій Костецький

  Ксенія Горб та Амадор Лопес

  Дмитро Дікусар

  Андрій Кравчук

  Настя Каменських з’явилась, адже нещодавно вона втекла з паркету, покинувши Дмитра Дікусара та таким чином втратила можливість здійснити мрію дитини, за яку танцювали. Цього разу партнер зірки rnb танцюватиме не лише з своєю партнеркою по проекту, а й з танцівницею Лізою Дружиніною.

  Марічка Падалко теж вирішила не псувати про себе враження глядачів, тому вже другий тиждень відшліфовує хіп-хоп. Адже свій останній танець «Міліонер з трущоб» телеведуча не змогла гідно представити на паркеті. «Це був не хіп-хоп, – згадує Марічка. – Через травму Ксенії всі нервували, хвилювались, за лаштунками діялось щось неймовірно. Хвилювання позначились на хіп-хопі: я забула усі рухи».

  Андрій Гусін сьогодні виведе на паркет свою партнерку Антоніну Кравець, дружину Христину, своїх двох дітей і братів-фігуристів Гандій.

  Інна Цимбалюк

  Ведуча шоу «Танцюю для тебе» Інна Цимбалюк у минулому професійно займалась художньою гімнастикою. Знаменитість вирішила пригадати усе, на що здатна і на гала-концерт готує справжній цирковий номер з використанням стрічки.

  У фінальній програмі станцює член журі Ольга Герасимюк, яка обожнює вишукувати компромати на танцювальні пари. «Насправді я не дуже танцюватиму, – сміється ведуча. – Швидше навчатиму танцювати. Гратиму вчителя, метра».

  Олена Шоптенко

  Олена Шоптенко та Василь Бондарчук

  Але найголовніше, на що чекають глядачі – результати. Виграють Олена Шоптенко та Василь Бондарчук або Ірина Мерлені та Сергій Костецький. На жаль одна з найсильніших пар Ксенія Горб та Вячеслав Узелков покинули проект за вердиктом телеглядачів. На форумі офіційного сайту «Танцюю для тебе» пишуть, що Шоптенко давали ще 1 шанс після вибування з проекту, а Горб чомусь ні. Пара Бондарчука станцювали мюзикл “Ромео та Джульєтта”, а також розбірки у театрі балету.

  В’ячеслав Узелков та Ксенія Горб

  Узелков та Горб показали історію некрасивого горбатого хлопця та циганки, і залицяння пасажира до стюардеси.

  Альона Вінницька

  Віталій Козловський

  На минулому ефірі заспівали заслужений артист Укранїни Віталій Козловський та співачка Альона Вінницька.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись