1. Ескізи легкості, із подихом життя, від Каті Пшеченко

  17 жовтня на подіумі Українського Тижня Моди народилася завершена колекція від української дизайнерки Каті Пшеченко – «Ескізи». Вбрання отримало життя на моделях, а моделі романтичний настрій, який ними володів протягом показу.

  Катя запропонувала українським чуттєвим та романтичним жінкам для сезону весна-літо 2011 пальта, головні убори, чимало аксесуарів, сукні, а також гру чорних та білих вбрань – контрастність і водночас стримана вишуканість.

  Дизайнерка традиційно не зраджувала своїм традиціям – тканини виготовлені шляхом ручної праці, виконані з високоякісного австралійського мериноса, з ефектом акварельного розпису.

  Фото: Леонід Сидоренко

  Але така праця не була даремною, адже першими оцінили красу колекції моделі, які з шаленим захопленням подавали її на подіумі. Вони пурхали, мов пташки, танцювали, сміялись, мріяли і навіть були серйозними. Їхньою опорою були планувальники BogushBook – ексклюзивна розробка від засновниці Студії управління часом «BogushTime» Людмили Богуш. До речі, і авторка колекції теж з’явилась дякувати публіці зі світським аксесуаром планування часу.

  Показ мав успіх серед гостей.

  «Це європейський стиль, дуже солідно, круто. БОМБА», – коментує лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка.
  «Коли я дивилась на показ, у мене розпускалася усмішка», – з захопленням висловлюється актриса Інна Капінос.

  «Мені сподобалось як творчій людині. Я бачила не тільки одяг, а й образ жінки”, – зауважує актриса Катя Кистень.
  «Я захоплююсь творіннями Каті, адже все, що бачимо – це утнули її золоті руки та фантазія, навіть тканини – нібито вони живуть у своєму просторі, а моделі просто одягнули на себе інше життя», – під враженнями президент Благодійного Фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш.
  «Я відданий шанувальник творчості Каті. Це просто не можливо не любити красу, мистецтво, любов у кожній складці, у кожній ниточці вбрань дизайнерки», – окрилено коментує власник Студії управління часом «BogushTime» Людмила Богуш.

  У залі були помічені відомі люди.

  Дружина Тігіпка Вікторія (білі брюки), депутат Наталія Королевська (помітні темні чобітки)

  Художник Сергій Поярков (жовтий піджак) і Олег Скрипка

  Оперна співачка Олена Гребенюк

  Автор: Ірина Новоставська
  Фото: Юрій Новоставський
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Іра сказав(ла):

   Грудень 21, 2010 @ 1:57 pm

   Мені дуже сподобалась музика на показі)))) І всі капелюшки)))

  Висловлюватись