1. Гришко з Табаковим колядували у львівській опері

  Всесвітньо відомий оперний співак Володимир Гришко заколядував у дуеті з Павлом Табаковим в рамках благодійної акції для дітей-сиріт, яка відбувалась у Львівській опері.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Павла Табакова.

  Ініціатором нашого дуету став Володимир Гришко, – розповідає Павло Табаков. – Нещодавно ми з ним були членами журі фестивалю «Талановиті діти України», який відбувався у Києві. Я відкривав фестиваль-конкурс – піснею «Le temps de cathedrales» із мюзиклу «Notre Dame de Paris» (саме із цією композицією Табаков переміг у «Шансі»). Опісля Гришко підійшов до мене із пропозицією заспівати дуетом. Оскільки у мене тільки-но вийшов альбом колядок «Різдво для двох», ми довго не думали над тим, що саме співатимемо. У повітрі ж уже витає дух Різдвяних свят.

  На підготовку дуетного виступу співаки мали усього-на-всього три дні.

  Декілька телефонних розмов, прослуховування сучасного аранжування традиційної колядки «Добрий вечір тобі» (у стилі world music і справу зроблено! «Приємно було співати з людиною, яка досягла висот у пісенній кар’єрі, яка співала на сцені Метрополітен опера», – зауважує Павло Табаков. І не виключає, що попереду у нього із Володимиром Гришком – нові спільні проекти. «Причому як благодійні, так і комерційні», – інтригує співак.

  Фото: прес-служба Павла Табакова

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись