1. Фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк подарував Сергію Притулі Сірожине пірожине

  Фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк подарував Сергію Притулі Сірожине пірожине

  «ТІК» під керівництвом головного оленя країни Віктора Бронюка відзначали галасливо, голосисто, по-українськи, в українському строї 5-річчя гурту.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «ТІК».

  Фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк подарував Сергію Притулі Сірожине пірожине
  Віктор Бронюк

  Розпочався концерт із виступу трьох діамантів, які хлопці надибали у Народному турі: Центр України, Кіровоград, представив гурт «Веселі Біоритми», що працюють у жанрі емо-регі-турбо-шансон; зі Сходу нашої країни, з міста Дніпропетровска, причимчикували навіжені підкорювачі жіночих сердець – гурт «Гражданін Топінамбур», а Захід представив солодкоголосий і амбіційний Владислав Левицький. Бойовики гурту «ТІК» у їх виконанні добряче розігріли і здивували публіку.

  Як і було обіцяно, у ексклюзивній програмі були: розривання баяна від Віктора Бронюка, капості від Духового оркестру «Жмур», бенефіс балету «Тирса», поява Свєти – наживо і семінар на тему «Чоловіче щастя».

  Не обійшлося без сюрпризів, адже це був не просто урочистий виступ, а традиційна «ЗЕЛЕНКА», останній концерт Народного туру.

  Фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк подарував Сергію Притулі Сірожине пірожине
  Телеведучий ранкової програми «Підйом», виконувач ролей Марічки та колєги Хауса у «Файній Юкрайні» Сергій Притула, який спокійно відпочивав у родинному колі, не очікував, що на екваторі свята його закличуть на сцену та подарують величезне «Сірожине пірожине». Він сміливо відкинув усі натяки та порівняння із героєм одноіменної пісні і розповів публіці байку про міцну чоловічу дружбу у шоу-бізнесі.

  Петро Щербина, Віктор Бронюк, ТІК
  Протягом концерту «ТІК» позбулися ще декількох предметів зі свого реквізиту. Наприклад, справжні вили, які проїхали з хлопцями весь Народний Тур, хлопці продали за 1520 гривень. Щасливим власником став пан Петро Щербина.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись