1. Віктор Бронюк: «Приємно знати, що вдома є людина, яка на тебе завжди чекає»

  Фронтмен гурту «Тік» Віктор Бронюк розповів «ГУЧНИМ ІМЕНАМ», як майбутня теща сприйняла майбутнього зятя, чому Притула не пив на весіллі до другого столу та, як змінилось життя вокаліста після шлюбу.

  Як почуваєтесь одруженим чоловіком? Минуло більше, аніж півроку.

  Постарів, волосся випало. Це нічого, природа. Не можу сказати, що щось змінилось кардинально у житті. Лише додались позитивні моменти. Приємно знати, що вдома є людина, яка на тебе завжди чекає. А ще: ми чекаємо поповнення у родині.

  Як ви познайомились з дружиною?

  Ми грали у 2007 році в Івано-Франківську. Це було 6 травня. Наш продюсер був закордоном. Я виконував роботу топ-менеджменту, контактував з організатором. Це була Таня. Ми спілкувались по телефону. Трапилась дивна річ, ще, коли я не був музикантом. Мені снились виступи, пісні незрозумілі. Наснилась мені дівчина, яку раніше не бачив ніколи. Ті сни ставали своєрідним дежавю. Я приїжджав в якесь місто і картинка склеювалась. Це все бачив і знав, як має закінчитись. В Івано-Франківську нас зустріла дівчина, вийшла з машини, підійшла до автобуса. Я побачив, що це моя дружина.

  Вона була дуже зайнята. Все ж таки організація концерту – відповідальність. Я там зустрів КВНівських друзів, які запросили бути присутнім на фіналі Ліги КВН. Це була можливість поїхати в Івано-Франківськ. Коли я туди вже їхав, у мене була ангіна, температура. Я набрав купу медикаментів і їхав сам за кермом. Прибувши туди, сказав, що насправді приїхав не на КВН, а до дівчини.

  Як розвивалися далі ваші стосунки?

  Далі ми могли 6-8 годин на добу спілкуватись по телефону. Вона була в Івано-Франківську, а я жив у Вінниці. Багато катався і в Україні, і закордоном. Бачитись з Танею дуже рідко вдавалось.

  Коли виникла шалена думка «одружитись»?

  Напередодні 2008 року мій кум сказав: « 2008 рік – високосний. Давай поїдемо, посватаємось?». Вийшло як жарт, але для мене це було серйозне рішення. Дійсно людина, з якою все мене влаштовувало. Я зателефонував і сказав, що такого числа ми будемо. Вона повідомила батькам, але ніхто не вірив. Ми мали виїхати десь зранку, але так сталось, що аж у годині п’ятій. Була страшна ожеледиця. Але приїхали, все. Мій кум начебто все вчив дорогою, але зайшов у хату і забувся. Довелось мені віддуватися за себе і за нього. Прийняли нас нормально, взяли хліб. Провели Новий рік разом коханою і запланували одружитись 08.08.08, але щось там не виходило, тому вирішили 12 липня, на Петра і Павла.

  Як сприйняли питання шлюбу батьки твої і Тетяни?

  У мене теща дуже мудра у тому плані. Я познайомився з нею у Києві: вони якось з Тетяною приїздили. Потім кохана передала слова мами: «З цією людиною ти будеш щаслива». У нас не було в сімї, що хтось комусь нав’язував, а навпаки: підтримували. Я зробив такий вибір, отже вони це сприймали і цінували. Мені не було 16 чи 18 років, до рішення підійшов як зріла людина.

  Ви давно знайомі з Притулою?

  Служили разом. В юному віці на КВН, а потім вже кожен займався своєю роботою. Він теж має стосунок до Вінницької області, бо у нас вчився. Багато у нас було спільного.

  Чому запросили на тамаду саме Сергія?

  Спершу ми планували велике весілля без тамади. Проте згодом зрозуміли, що будь-яке військо без командира не може існувати. Впав вибір на Притулу. Причому він сказав: «Так. Все нормально, але за умови, що пити не буду». Слово він своє стримав до другого столу.

  Яке ж було весілля Бронюка?

  В українському стилі. Умова була не обов’язкова, але бажана. Спершу ніхто не вірив: «Як це у вишиванці на весілля? Не солідно». А потім, хто прийшов без вишиванки: «Чого ж ти не сказав?». Головне, що весілля вийшло веселе. Не було традиційних штук: фотографувань, поїздки до РАГСу. Розписувались просто на подвір’ї та без пафосу. Не хотілось, щоб стояла тітонька і казала : «Мамо, одягніть чепчик», «Ви робите радість», «Хлопчики плачте, хлопчики смійтесь». Тоді паралельно йшли зйомки кліпу.

  А як ви вдома розподіляєте хатню роботу?

  Все написано у зошиті. Я, наприклад, дуже добре готую і це мені приносить задоволення, хоча кажуть, що місце жінки на кухні. Я раніше встаю, аніж дружина. Вона сова, а я жайворонок. Для мене не проблема встати і приготувати сніданок. Треба мити посуду – мию. При бажанні можна робити велику проблему на побуті і це може стати початком кінця відносин.

  Як з дружиною проводите час?

  Більше вдома, дивимось цікаві фільми. У нас не буває, що сидимо у чотирьох стінах і немає чим зайнятись. Завжди є альтернатива і вибір, щоб не сидіти та просто вбивати час. Часу завжди не вистачає.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото надані прес-секретарем «Тіку»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись