1. «Файна Юкрайна»: Студенти, науковці, прямі ефіри і телемагазин (ОНОВЛЕНО)

  «Файна Юкрайна», Андрій Молочний, Сергій Притула

  «Файна Юкрайна» оновилася. Придбано нове обладнання, «картинка» стане ще «кіношнішою», зміниться життя героїв, комусь у відпустку, а хтось прийде на вільні вакансії.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  «Файна Юкрайна», Андрій Молочний, Сергій Притула

  У новому сезоні народного скетчу «Файна Юкрайна» будуть показані трудові будні невтомних українських вчених, які шалено люблять свою державу.

  «Файна Юкрайна», Андрій Молочний

  «Ми розуміємо, що в цій сфері люди тримаються на суцільному ентузіазмі, – говорить актор проекту Андрій Молочний. – Наші герої – професор Аристарх Платонович, якого гратиму я, і його помічник, герой Сергія Притули, лаборант – Геннадій Геннадійович. Професор називає його Геночка-голубе. Незважаючи на неможливі фінансові умови, вчені намагаються виживати, продовжуючи займатися наукою, і коли їм пропонують роботу за кордоном, навідріз відмовляються».

  Крім науковців, з’явиться ще одна запальна парочка – професор (Притула) та студент (Молочний). Сцени студентського життя знімали в аудиторіях, а в масовці грали справжні студенти.

  «Упевнений, ці образи дуже скоро стануть народними, – говорить Андрій. – Адже ми покажемо вічний конфлікт, коли на лекціях студент щось вигукує, регоче, намагається мудрувати. А коли приходить час іспиту, виникають проблеми, і починаються вже фінансові відносини».

  Для «файноюкрайнівців» час не стоїть на місці. «Файна ТБ» дуже зміниться. Провідний Зиновій Пипка за час роботи у кадрі змінився внутрішньо, відчув себе номером один. Тепер це інший Пипка – із зіркою в лобі, мегакрутий ведучий. Раніше Зіновій анонсував сюжети, які потім вів Інокентій Бест. Але тепер він працює у прямому ефірі, приймає у студії гостей.

  «Файна Юкрайна», Андрій Молочний, Сергій Притула

  Андрій Молочний, Сергій Притула, Файна Юкрайна, Марічка і Антон

  Марічка у новому сезоні переживає непростий період. У парочки не склався столичний бізнес, тому Антон з “богинею” повернулися в Жашків. Але жити з батьками вже не хочеться, тому Антон заявив: «Марічко! Тепер ти житимеш у мене!».

  «Файна Юкрайна», Андрій Молочний

  Дівчина, яка жодного разу не була в коханого Антона, вже будувала плани, як підкорить заміський будинок. Втім, замість розкішного особняка, дівчина побачила геть недобудовану споруду. Тепер «богиня» свою красу марнує на будівництво – вона днями безперервно замішує бетон і чекає, коли ввечері підхмелений Антон повернеться додому.

  Андрій Молочний, Файна Юкрайна, зірка Василь

  Зірка Василь

  Продюсер Валентин влаштує свого підопічного Васю до телемагазину, Дід Відун переживе подорож у часі, а на Лікаря Хлуса чекають любовні пригоди.

  Андрій Молочний, Сергій Притула, Файна Юкрайна, армія

  Армія

  Андрій Молочний, Сергій Притула, Файна Юкрайна, армія

  Андрій Молочний, Сергій Притула, Файна Юкрайна, армія

  Нові серії скетч-шоу стартують в ефірі «Нового каналу» 7 лютого.

  Фото: прес-служб  “Файної Юкрайни” та “Нового каналу”

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 3 коментарі

  1. Олег сказав(ла):

   Лютий 9, 2010 @ 8:09 pm

   Взагалі “Файна Юкрайна” непоганий проект. Не вистачає тільки трішечки до того щоб він був чудовим проектом. І ще не подобається старт, який творці взяли із запозичення багатьох деталей із “Нашої Раші”. Однак з подальшим розвитком програма дедалі більше набуває неповторності та оригінальності.

  2. tivasyk сказав(ла):

   Лютий 10, 2010 @ 10:27 am

   тб давно скотилося до потакання примітивним смакам люмпенизованого електорату, і «файна юкрайна» — лише черговий проект в цім напрямку. більш якісний, блискучий? так, за формою. зміст деградує.

  3. tivasyk сказав(ла):

   Лютий 10, 2010 @ 10:30 am

   доречно, до теми тб та (актуально) політики… рекомендовано до читання (добре заміняє тб): «марсіянка» джефа гарріті (mars girl, jeff garrity):

   подумки «перемотайте» історію на 50 років уперед і уявіть світ, в якому демократія досягла такого розвитку, що світом, де факто, правлять медіакорпорації, а редактор новинарського каналу має більший вплив, ніж президент сполучених штатів. в цьому світі близького майбутнього ціна вдалої «теми» настільки висока, що покладатися на природу, чекаючи від неї катастроф та інших інформаційних приводів — недопустимо: новини треба створювати, і лише журналіст, здатний переступити через власну совість, зможе не просто бути успішним, але й вижити.

   в перекладі не бачив, англ. текст доступний навільно (!) в тенетах.

  Висловлюватись