1. Андрій Молочний знімає гумористично-історичний серіал «Рюрики»

  Андрій Молочний, генеральний продюсер проектів «Real Comedy» і «Файна Юкрайна», на початку грудня розпочав зйомки нового гумористично-історичного серіалу – «Рюрики». Проект знімається на базі студії «Молочний Продакшн».  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Андрія Молочного.

  Автором ідеї, генеральним продюсером, основним сценаристом і ключовим актором телепроекту є Андрій Молочний.

  У шоу матиме місце, як основний комедійний сюжет, так і короткі гумористичні скетчі про знакові постаті світової історії.

  Серіалу «Рюрики» розповідає про життя молодого вчителя історії, якого доля закинула працювати на забутий Богом український хутір Рюрики. Тут столичного інтелігента чекає захоплююча любовна історія і комічні ситуації з колоритними мешканцями хутора. Ще більші пристрасті розпалюються у фантазіях вчителя – він асоціює всі свої життєві ситуації з моментами світової історії та ситуаціями, які відбувалися в житті відомих особистостей минулого.


  Серед історичних персонажів шоу: українська красуня Роксолана та її чоловік султан, Христофор Колумб і індіанці, Іван Сусанін і поляки, Катерина II і граф Орлов, літописці часів Київської Русі, козаки, Архімед та інші.

  Багатьох з них втілить на екрані сам Андрій Молочний.

  Творець «Рюриків» відзначає, що це досить складний і масштабний телепроект: у зйомках задіяна велика знімальна група, сюжет включає в себе численні сцени, зокрема батальні за участю численних акторів. Для екранізації історичних скетчів були збудовані спеціальні декорації і підготовані ідентичні костюми різних епох.

  Робота зі створення телепроекту ведеться з весни 2010 року, а зйомки його першого циклу триватимуть до кінця грудня.

  Прем’єра серіалу «Рюрики» запланована на січень 2011 року.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись