1. «Файна Юкрайна»: Студенти, науковці, прямі ефіри і телемагазин (ОНОВЛЕНО)

    «Файна Юкрайна», Андрій Молочний, Сергій Притула

    «Файна Юкрайна» оновилася. Придбано нове обладнання, «картинка» стане ще «кіношнішою», зміниться життя героїв, комусь у відпустку, а хтось прийде на вільні вакансії.



    Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

    «Файна Юкрайна», Андрій Молочний, Сергій Притула

    У новому сезоні народного скетчу «Файна Юкрайна» будуть показані трудові будні невтомних українських вчених, які шалено люблять свою державу.

    «Файна Юкрайна», Андрій Молочний

    «Ми розуміємо, що в цій сфері люди тримаються на суцільному ентузіазмі, – говорить актор проекту Андрій Молочний. – Наші герої – професор Аристарх Платонович, якого гратиму я, і його помічник, герой Сергія Притули, лаборант – Геннадій Геннадійович. Професор називає його Геночка-голубе. Незважаючи на неможливі фінансові умови, вчені намагаються виживати, продовжуючи займатися наукою, і коли їм пропонують роботу за кордоном, навідріз відмовляються».

    Крім науковців, з’явиться ще одна запальна парочка – професор (Притула) та студент (Молочний). Сцени студентського життя знімали в аудиторіях, а в масовці грали справжні студенти.

    «Упевнений, ці образи дуже скоро стануть народними, – говорить Андрій. – Адже ми покажемо вічний конфлікт, коли на лекціях студент щось вигукує, регоче, намагається мудрувати. А коли приходить час іспиту, виникають проблеми, і починаються вже фінансові відносини».

    Для «файноюкрайнівців» час не стоїть на місці. «Файна ТБ» дуже зміниться. Провідний Зиновій Пипка за час роботи у кадрі змінився внутрішньо, відчув себе номером один. Тепер це інший Пипка – із зіркою в лобі, мегакрутий ведучий. Раніше Зіновій анонсував сюжети, які потім вів Інокентій Бест. Але тепер він працює у прямому ефірі, приймає у студії гостей.

    «Файна Юкрайна», Андрій Молочний, Сергій Притула

    Андрій Молочний, Сергій Притула, Файна Юкрайна, Марічка і Антон

    Марічка у новому сезоні переживає непростий період. У парочки не склався столичний бізнес, тому Антон з “богинею” повернулися в Жашків. Але жити з батьками вже не хочеться, тому Антон заявив: «Марічко! Тепер ти житимеш у мене!».

    «Файна Юкрайна», Андрій Молочний

    Дівчина, яка жодного разу не була в коханого Антона, вже будувала плани, як підкорить заміський будинок. Втім, замість розкішного особняка, дівчина побачила геть недобудовану споруду. Тепер «богиня» свою красу марнує на будівництво – вона днями безперервно замішує бетон і чекає, коли ввечері підхмелений Антон повернеться додому.

    Андрій Молочний, Файна Юкрайна, зірка Василь

    Зірка Василь

    Продюсер Валентин влаштує свого підопічного Васю до телемагазину, Дід Відун переживе подорож у часі, а на Лікаря Хлуса чекають любовні пригоди.

    Андрій Молочний, Сергій Притула, Файна Юкрайна, армія

    Армія

    Андрій Молочний, Сергій Притула, Файна Юкрайна, армія

    Андрій Молочний, Сергій Притула, Файна Юкрайна, армія

    Нові серії скетч-шоу стартують в ефірі «Нового каналу» 7 лютого.

    Фото: прес-служб  “Файної Юкрайни” та “Нового каналу”

    Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

  2. У темі 3 коментарі

    1. Олег сказав(ла):

      Лютий 9, 2010 @ 8:09 pm

      Взагалі “Файна Юкрайна” непоганий проект. Не вистачає тільки трішечки до того щоб він був чудовим проектом. І ще не подобається старт, який творці взяли із запозичення багатьох деталей із “Нашої Раші”. Однак з подальшим розвитком програма дедалі більше набуває неповторності та оригінальності.

    2. tivasyk сказав(ла):

      Лютий 10, 2010 @ 10:27 am

      тб давно скотилося до потакання примітивним смакам люмпенизованого електорату, і «файна юкрайна» — лише черговий проект в цім напрямку. більш якісний, блискучий? так, за формою. зміст деградує.

    3. tivasyk сказав(ла):

      Лютий 10, 2010 @ 10:30 am

      доречно, до теми тб та (актуально) політики… рекомендовано до читання (добре заміняє тб): «марсіянка» джефа гарріті (mars girl, jeff garrity):

      подумки «перемотайте» історію на 50 років уперед і уявіть світ, в якому демократія досягла такого розвитку, що світом, де факто, правлять медіакорпорації, а редактор новинарського каналу має більший вплив, ніж президент сполучених штатів. в цьому світі близького майбутнього ціна вдалої «теми» настільки висока, що покладатися на природу, чекаючи від неї катастроф та інших інформаційних приводів — недопустимо: новини треба створювати, і лише журналіст, здатний переступити через власну совість, зможе не просто бути успішним, але й вижити.

      в перекладі не бачив, англ. текст доступний навільно (!) в тенетах.

    Висловлюватись