1. Емоційне американське шоу «Хіллз» набуває популярності в Україні

  На прохання глядачів телеканал «MTV Україна» відтепер показуватиме реаліті-шоу «Хіллз» ввечері. Щодо проекту – він ввійшов у сотню кращих шоу світу за останні 25 років.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба MTV Україна.

  Американське реаліті-шоу «Хіллз» стає все більше популярним у нашій країні, ось чому перегляд його перенесено на 19.50. Режисери проекту – Джейсон Сендс, Хішам Абед, тривалість серії – 21 хв.

  Шоу «Хіллз» вже набуло неабиякої популярності у США, тому журнал «Entertainment Weekly» включив його до престижного списку «100 найкращих шоу останніх 25-ти років», назвавши при цьому «новою класикою». А коли «Хіллз» притягнув до телеекранів увесь світ, його творці відкрили спеціальний веб-сайт, де можна було купити речі головної героїні Лорен.

  «Хіллз» – не серіал, тут все по-справжньому – стосунки, емоції, проблеми та сльози. У центрі подій Лорен – героїня популярного у США реаліті-шоу «Лагуна Біч». Вона переїжджає до Лос-Анджелеса, аби вчитися у коледжі моди та дизайну, стажуватися в журналі Teen Vogue та, врешті, підкорити світ моди. Лорен і три її подруги намагаються брати від життя все й одразу: один клуб за іншим, постійні вечірки, ресторани, хлопці, адже вони живуть у стилі Hollywood!

  У головних ролях: Лоурен Конрад, Хейді Монтаж, Уітні Порт, Kеллі Катроун, Одріна Петрідж, Стефані Пратт, Ліза Лав.

  Фото: прес-служба MTV Україна

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі 3 коментарі

  1. В темі сказав(ла):

   Грудень 21, 2008 @ 1:22 pm

   Не розумію, що може бути такого в тому серіалі що всім подобається. На мою думку це наїгране реаліті шоу.

  2. Iryna сказав(ла):

   Грудень 21, 2008 @ 1:27 pm

   Всі шоу – це певний сценарій. Імпровізації дуже мало та й, мабуть, телеглядачі не зрозуміли б. Є певні закони ТБ, за якими живе весь світ.

  3. Jeki сказав(ла):

   Грудень 22, 2008 @ 10:01 am

   А мені подобається це шоу. Все дуже реально зображено, та й цікаво подивитися, як інші люди приїжджають до великих міст і пробиваються! 🙂

  Висловлюватись