1. Джамала піснею «Верше, мій верше» закохала у себе «Дзінтарі» і мільйони глядачів (оновлено)

  Другий конкурсний день «Нової Хвилі – 2009» ще більше вразив глядачів та журі. Учасники виконували хіти своєї країни. Українська представниця Джамала прокралась у серце кожного через народну пісню «Верше, мій верше».  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Джамали.

  Джамала так увійшла у роль, перейнялась змістом пісні, що забула про конкурс. Вона повернулась до реальності, як тільки завершились останні акорди. Журі повірили українському таланту, деякі навіть стоячи віддавали шану дивовижному дару. Вони подарували нашій учасниці десятки. Співачка на емоціях просто ридала і усміхалась так щиро і ніжно. Вона справжня.

  Та журі оцінили не лише талант українського соловейка, але й білу сукню, що просто, мов хмарка, сиділа на дівчині. На вбрання пішло цілих 75 метрів органзи, як повідомляє прес-служба ТРК «Україна». Це повітряне диво Джамала скинула на сцені, а під ним виявилась ще одна яскрава кремова сукня.

  Тепер українка ділить своє перше місце з юрмальським женихом Сондоро Сенді. Всі з нетерпінням очікують третього конкурсного дня.

  Ще до офіційного старту конкурсу Сондоро зробив пропозицію ефектній українці, і вона без вагань погодилась. Про це повідомляє прес-служба ТРК «Україна». «Це музикант світового рівня. Я закохалась в його голос з першої ноти», – усміхається Джамала.

  Послухати пісню:

  Дивитись:

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись