1. Дружину Андрія Джеджули і українську Анджеліну Джолі номінували на «Фабриці зірок – 3»

  Філіп Кіркоров

  Цієї неділі на «Фабриці зірок» сформувалось тріо з Філіпа Кіркорова, дружини іменитого шоумена Андрія Джеджули та української Анжеліни Джолі Тетяни Ворожевої. Номінували трьох фабрикантів.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Андрій Філіппов разом з Тіною Кароль виконував пісню під назвою «Хлопчик». Йому здалося, що виступив добре. «Я зробив усе, що міг», – говорив він. Але члени журі від були іншої думку – хлопця номінували за «вокальний регрес». Санта і Таня Воржева виступала на одній сцені з Філіпом Кіркоровим. Спільний номер перетворився на гарну казку, але догодити суддям дівчата не змогли. І тому теж отримали номінації.

  Руслана Лижичко і Артем Мєх

  Руслана Лижичко і Артем Мєх

  Руслана Лижичко і Артем Мєх

  Руслана Лижичко і Артем Мєх

  Руслана Лижичко і Артем Мєх

  Артистка Руслана Лижичко задоволена виступом з Артемом Мєхом. Її ніскільки не злякала досить складна постановка номера, де вона разом з «фабрикантом» каталась на велосипеді, який піднімався вгору на постаменті.

  Випускниця російської «Фабрики зірок 2» Поліна Гагаріна на гала-концерті українського проекту трохи хвилювалася. «У мене дуже «складне» дизайнерське плаття, – зізналася вона. – Ефектне, але дуже довге, і я можу зачепитися та впасти». Від «фабриканток», які виступали разом з Поліною, артистка залишилася в захваті.

  Чоловік однієї Санти активно підтримує кохану. Андрій Джеджула був з дружиною під час кастингів проекту. Проводжав її у Зоряний будинок. Приходить на гала-концерти. Ця неділя не стала винятком. Закоханий шоумен прихопив з собою гігантського іграшкового ведмедя і букет квітів. У фіналі, коли Санта з’явилася на сцені у рожевій сукні принцеси, Андрій розгорнув плакат з написом: «Дівчинка моя, я люблю тебе!».

  На наступному гала-концерті виступатимуть Наташа Корольова, Юлія Савичева, Ірина Дубцова, Ані Лорак, Світлана Лобода, Альона Вінницька, Олександр Пономарьов та гурт «Чилі».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись