1. Дмитро Царенко готує свій телепроект з топовою ведучою

  Офіційний коментар Дмитрія Царенка з приводу звільнення його з посади генерального продюсера Comedy Club Україна.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили прес-служба Дмитра Царенка, агентство PR BATTERIES.

  Минулого тижня в українських ЗМІ з’явилась неофіційна інформація про звільнення з посади генерального продюсера Comedy Club Україна Дмитра Царенка. В слід за цим прес-служба Нового каналу повідомила про припинення трансляції телеверсії проекту.

  З ціллю внесення розуміння у ситуацію, яка склалась у Comedy Club Україна, Дмитро Царенко виклав свою офіційну позицію з вище перерахованих питань: « В даний момент я знаходжусь у стадії завершення роботи над проектом Comedy Club Україна. Рішення покинути проект було прийнято на початку грудня 2008 року. Головна причина – бажання сфокусуватись на виробництві власного телепродукту, а також незгода зі стратегією подальшого розвитку Comedy Club в Україні, поставленою власниками проекту – компанією Comedy Club Production (Москва), що стало фінальною крапкою в прийнятті рішення».

  В 2007 році Дмитро Царенко був найнятий компанією Comedy Club Production (Москва) як кризи-менеджер для реанімації збиткового на той момент проекту Comedy Club Україна. Про ефективність його роботи на посаді генпродюсера свідчать стабільно високі рейтинги, значний приріст прибутку і підвищення вартості бренда «Comedy Club UA».

  В значній мірі високі результаті були досягнути завдяки рішенню Дмитра Царенка співпрацювати з Новим каналом, цільова аудиторія якого повністю співпадає з аудиторією проекту.

  Однак продовження співпраці Comedy Club UA з Новим каналом стало неможливо після переговорів, проведених керівництвом Comedy Club Production (Москва) з іншим українським каналом.

  Залишивши Comedy Club Україна, телепродюсер Дмитро Царенко продовжує працювати над власними телевізійними проектами. Зараз Царенко – генеральний продюсер першого українського скетч-шоу «Файна Юкрайна», яке дає стабільно високі показники телеперегляду. Дмитро нещодавно почав керувати ранковою програмою «Підйом» на Новому каналі.

  Також Дмитро Царенко веде активну роботу на запуском нового телевізійного ток-шоу з найтоповішою телеведучою України.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись