1. Дмитро Орлов очолив “Морський патруль”

  Бої за справедливість, правду і правосуддя. Все це у пригодницькому серіалі “Морський патруль”. Троє мужніх хлопців патрулюватимуть Чорноморське узбережжя.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила піар-служба ICTV.

  Дмитро Орлов, Мікаел Джанібекян, Сергій Шаріфуллін

  19 січня о 20.00 на телеканалі ICTV розпочнеться прем’єрний показ пригодницького серіалу «Морський патруль». Різні шляхи привели трьох друзів – міліціонерів на службовий катер, але тепер їх об’єднує спільна справа – нерівний бій за правосуддя, як на суші, так і на воді.

  Про роботу правоохоронних органів відзнято немало картин, але вперше мова піде про морський патруль. Дія серіалу розгортається в одному з міст Чорноморського узбережжя. Повну добу три напарники патрулюють свої «володіння»: порт, де на причалі стоять вантажні судна, приватні катери та яхти, міські пляжі, скелясті заповідні бухти, лимани з риболовецькими господарствами і ще дві морські милі у відкрите море. Життя в цих місцях неспокійне і невідомо, що станеться в чергову зміну — дрібна пригода або серйозний злочин…

  Головні герої цікаві й неординарні. Єгор Ковальчук (актор Сергій Шаріфуллін) – випускник школи міліції, 22-річний молодший лейтенант потрапив у патруль морської міліції через недобір балів для розподілу в Карний розшук. З серії в серію Єгор змінюється, переростаючи з амбітного хлопчика в досвідченого опера. Дмитро Мельников (актор Дмитро Орлов) – капітан міліції, старший офіцер в патрулі. Йому тридцять п’ять років. Дмитро – людина мовчазна, і Єгор не відразу розуміє, що за його званням капітана стоїть ціла історія…

  Сержик Довлатян (актор Мікаел Джанібекян) – старший сержант двадцяти семи років. У патрулі служить мотористом та водієм. Може водити машину і катер із заплющеними очима. Є в цій веселій компанії і жінка – співробітник прокуратури Заєць Марина Вікторівна (актриса Світлана Антонова). Вона при будь-якій нагоді чіпляється до Мельникова. Насправді вони дуже схожі – повністю зациклені на роботі, в обох проблеми з особистим життям. В глибині душі вони подобаються один одному, але бояться зізнатися у цьому навіть самим собі.

  Знімати історію про морських правоохоронців взявся режисер Євгеній Серов. У його послужному списку значаться і режисерські роботи, і декілька десятків ролей в кіно. «Морський патруль» зацікавив Серова динамічним сюжетом та важкими зйомками.

  – Коли на морі шторм, сильний вітер, дощ, героям стає трохи страшно, а значить, глядачам – цікаво, – говорить режисер. – Нас завжди супроводжували рятувальники, і одного дня ,під час виконання складного трюку, вони зірвали нам шикарний дубль. За сценарієм, під час переслідування героя Дмитра Орлова зі зв’язаними руками скидають з катера. Зйомки були вночі, і це було дуже небезпечно, і рятувальники не витримали і стрибнули за ним у воду. Довелося цю сцену перезнімати ще раз.

  У фільмі багато трюків актори виконували самі. «Морські інспектори» билися із злочинцями, стрибали під час шторму з одного катера на інший, по 12 годин знімалися на морі в шторм. Але більше всіх дісталося постановникам серіалу, які за час зйомок навчилися працювати водолазами.

  – Знімати сюжет на воді архіскладно. Картинка має бути статичною, а катер за 5 хвилин відносить метрів на 20, – згадує Євгеній Серов. – Тому постановники пірнали у воду і тримали знизу човен. Інколи так годин по шість і пливали. Причому все це могло відбуватися під час шторму і досить сильного – у три бали.

  Фото: піар-служба ICTV
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись