1. Денис Кудін: «Люди, які досягли певного успіху у суспільстві, мають допомагати йому долати проблеми»

  Напередодні Віденського балу у Київській опері, під час відкритого майстер-класу Григорія Чапкіса для відомих людей, засновник «Diplomat Service» та організатор Віденського балу Денис Кудін розповів про позитивні тенденції бальної та благодійної культури.

  Очікування від четвертого по рахунку Віденського балу?

  В цьому році Віденський бал проходить вчетверте. І це приємно, що попри усі економічні негаразди та економічну кризу ми можемо проводити цю подію. Безумно, не можна сказати, що вони ніяк не вплинули на проведення балу, є певні обмеження, але все одно захід відбувається.

  Ми готуємо для гостей цікаву і різноманітну програму. По-перше, це гала-концерт, яким відкривається бал. У цьому році ми обрали дещо незвичну форму співпраці. Ми запросили до виступу відомих естрадних виконавців, але не просто зі своїми піснями, а у супроводі естрадно-симфонічного оркестру. Це Тіна Кароль, Володимир Гришко, Віталій Козловський, Олег Скрипка, гурт «Алібі», Василь Лазарович. Вони виконуватимуть світові шлягери під час відкриття балу. Ми сподіваємось, що це усім сподобається і викличе ажіотаж серед гостей заходу. По-друге, традиційно танцмейстер балу – Григорій Чапкіс. Він не тільки проводитиме всю ніч, а й вестиме майстер-класи для гостей балу. Він обіцяє, що за 5 хв. може навчити людей танцювати вальс, фокстрот, танго.

  Денис Кудін на майстер-класі Чапкіса танцював з чарівною ведучою Марисею Горобець

  Для гостей, що не вивчали танцювальне мистецтво, ми передбачили вільний танець, які танцюють так, як їм заманеться, на власний розсуд. Це дуже слушно, бо ці танці є дуже популярними. Приємно, кожного року кількість людей, що танцюють збільшується. Коли ми згадаємо наш перший бал у 2005 році, то гості стояли під стінкою, «колупали піч». На танцювальному майданчику можна було побачити військових аташе, кількох послів і трійку українських знаменитостей.

  У 2006-2007 роках була позитивна тенденція. Почалися різноманітні проекти на українському телебаченні. Вони звичайно підігрівали інтерес публіки до танцювальної культури. Люди ходили до танцювальних шкіл. Чапкіс нас переконує, що його повністю заповнена. Люди записуються, як у колишні радянські часи. Це гарно, адже танець – це не просто мистецтво, а й спорт, тренажер, аби позбавитись зайвої ваги.

  В останні роки зявилась велика кількість інших балів. Ця традиція набирає рух.

  Бал носить благодійний характер. Куди будуть спрямовані зібрані кошти?

  Ми впевнені в тому, що не можна збирати 1500 особистостей просто для того, що розважитись. Це зібрання має носити більш серйозний характер. Люди, які досягли певного успіху у суспільстві, мають допомагати йому долати проблеми. Також ми вважаємо, що, оскільки, зменшуються видатки у бюджети на всіх рівнях, перше, на що урізаються видатки, це культура. І сьогодні талановита молодь, яка вміє танцювати, співати і хоче це робити, іноді немає можливості для самовдосконалення, оскільки немає доступу до метрів, визнаних фахівців у цій справі не тільки в Україні, а й закордоном. Якщо з українськими метрами ми ще можемо домовитись, то з європейськими важче і тому ми використовуємо віденський бал як інструмент, щоб запросити Відень, віденську оперу до діалогу. Ми попросили їх у цьому році організувати для нас стажування чотирьох українських талантів – до 16-20 років, які працюють в оперному і балетному жанрі. Кошти зібрані під час балу будуть спрямовані на організацію стажування цих молодих людей у Віденській опері. Адже Віденська опера вважається європейським культурним центром. Там працюють фахівці, зібрані з усіх куточків Європи, США та Росії. Думаю, у нас це вийде. Нам активно допомагає посольство Австрії і пан посол Маркус Вукетіч. Це приємно, що ми зібрали команду однодумців, які допомагають нам активно просувати бальну культуру і класичне мистецтво.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: Юрій Новоставський, ГУЧНІ ІМЕНА

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись