1. Бойфренд Мадонни Хесус Лус діджеїв для Каті Осадчої

  Катя Осадча і Хесус Лус

  Телепрограма «Світське життя» («1+1») на чолі з іменитою капелюшницею України відзначали свої перші 5 років на телекранах. Такий привід став поштовхом до вечірки, на яку завітали знаменитості.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Каті Осадчої.

  Катя Осадча
  Катя Осадча. Зараз мешти носять не тільки на ногах.

  10 червня у Ботанічному саду імені М.Гришка Катя Осадча святкувала День народження програми. Обов’язковим аксесуаром на святі були головні убори.

  Привітати Катерину Осадчу прийшли: співачки Гайтана, Таїсія Повалій, Світлана Лобода та Анастасія Приходько, художники Ілля Чичкан та Марія Шубіна, хореограф Дмитро Дікусар, акторка Ольга Сумська, футболіст Віталій Рева з дружиною Оленою, дружина Олександра Шовковського Ольга Альонова та дружина народного депутата Миколи Катеринчука Анастасія Катеринчук, заступник Київського міського голови Віталій Журавський та його похресниця – „Місс Україна 2008”, речниця «Євро бачення – 2010» Ірина Журавська, „Місс Україна Всесвіт 2009” Анна Пославська, всесвітньо відома супермодель Наталя Гоцій, організатори Українського тижня моди Ірина Данилевська та Володимир Нечипорук, дизайнери Ірина Каравай та Олексій Залевський, власниці модельних агенцій Влада Литовченко та Наталя Надточій, вагітна письменниця Ірена Карпа, музикант Дмитро Шуров.

  Наталя Гоцій
  Наталя Гоцій

  Головним героєм вечора став спеціальний гість „Світського життя” – бразильський манекенник, найгарячіший джетсеттер планети, секс-символ сучасності та бойфренд Мадонни Хесус Лус. Для гостей вечірки він відіграв гарячий діджей-сет, який завершив хітом своєї коханої «Celebration» (саме в цьому кліпі Мадонни Хесус знімався в ролі діджея).

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись