1. Ірина Журавська стала обличчям нової колекції «Юнона» – «Сирени»

  Модель Ірина Журавська втретє стала обличчям колекції «Юнона» – «Sireny». Літнє вбрання сповнене настроями бурхливого океану.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Юнона».


  Інна Черняк, дизайнер Модного Дому «Юнона», набралась натхнення до творення літнього вбрання, коли відпочивала на березі Індійського океану, вслухалась до звуків прибою, голосистих чайок.

  Колекція отримала назву «Sireny». Сирени – неймовірної краси морські істоти, напівжінки, – це за трактуванням давньогрецької міфології. Вони зваблювали мореплавців своїми голосами та заманювали на чарівний острів, де чоловіки гинули.


  Ірина Журавська, Інна Черняк

  На показі Ірина Журавська (речниця «Євробачення – 2010», заміжня за ресторатором Миколою Тищенко) презентувала чарівну білу сукню, розшиту морськими кристалами.


  Для виготовлення круїзної колекції Інна Черняк використала натуральні італійські тканини. Більша частина вбрань – коктейльні плаття. Сукні різних яскравих відтінків: білі, сонячно-жовті, помаранчеві, блакитні і синьо-фіолетові. Корсети та спідниці поєднуються з романтичними мереживами і шифоновими драпірованих елементами.

  Фото: прес-служба Модного Дому

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись