1. Балетмейстер Сергій Горобченко закохався в циганку

  Чудова циганка Лаура Кеосаян опиняється у любовному трикутнику. На її кохання претендують одразу двоє чоловіків – син циганського барона та росіянин.

  24 листопада розпочалась прем’єра серіалу «Циганка з виходом» на телеканалі Інтер. Виробництво 2008 року. 8 серій глядачі спостерігатимуть за чарівним почуттям кохання та, як герої долатимуть усі несподіванки долі.

  Творці фільму на ролі циганів не запрошували акторів. Просто вони знали, що цих героїв можуть зіграти найкраще самі цигани. Красуня акторка Лаура Кеосаян заради ролі Лігіти кілька місяців брала уроки у хореографа.

  Над фільмом працював автор сценарію і режисер Іван Захава. Його дружина – справжня циганка. Саме вона розповіла неймовірну історію, котра і стала опорою серіалу.

  Циганка Лігіта живе разом з батьком, мачухою та звідними сестрами в осілому таборі в містечку Комсомольське неподалік від Кишинева. В красуню закохані двійко чоловіків – росіянин Олексій і син циганського барона та наркоділка Мішу. Проте дівчина віддає перевагу російському молодику.

  Тільки не буває все чудово. На очах у Лігіти її коханий цілує сестру Сандру. Тоді циганка вирішує забути все, покінчити з минулим і розпочати нове життя у Москві. Вона влаштовується у російський столиці в танцювальний колектив до відомого московського балетмейстера Івана Головіна (Сергій Горобченко). Вони закохуються один в одного аж до нестями. І тут доля жорстоко повелася – приїхала зрадниця-сестричка Сандра. Остання всяко намагатиметься зламати стосунки Лігіти і Івана.

  Автор: Ірина Новоставська

  За матеріалами піар-служби Інтера

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись