1. Аріна Домскі – пані Amour

  Екс-учасниця Першої Фабрики Зірок Аріна Домскі на фестивалі «Пані Україна» стала володаркою двох титулів – успішність та amour.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Аріна Домскі.

  Цього року фестиваль «Пані Україна» відкривав таємницю жінки, народженою під знаком Amour. Amour – кохання… А кохання – це і є жінка! Яка вона?… Вона прекрасна як Богиня?… Чи, можливо, пристрасна як амазонка? … Чи чарівна як Русалка?.. А, можливо, невинна і чиста як Ангел?

  Саме таке було гасло цього грандіозного міжнародного свята краси, який тривав тиждень і завершився дводенним шоу. Ведучими свята стали незрівняна, епатажна Світлана Вольнова та гламурний Сергій Звєрєв.

  Представляла київський регіон на цьому престижному фестивалі володарка Гран-прі конкурса «Фаворити успіху» – талановита співачка Аріна Домскі, екс-учасниця Першої Фабрики Зірок, яка одразу потрапила у фаворити цього дійства.

  Запрошення на фестиваль для Аріни не лише визнання жіночої привабливості співачки, а й таланту та її успіху як молодої зірки української естради.

  Результат не примусив себе довго очікувати. Аріна Домскі повернулась у Київ одразу з двома нагородами. Співачка стала володаркою титулу «Пані Успішність» і «Пані Amour».

  Тепер у списку творчих трофеїв співачки, окрім нового персня з діамантом і двох пам’ятних статуеток, ще спеціальний приз від ТМ «Amour» (інтер’єрна композиція з кришталю, муранського скла і срібла), а також можливість провести незабутній вікенд в клубі-готелі «Villa Elena» в Ялті.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись