1. Алла Дурдас: “Дитячі пісні Solomia – джерело радості для маленького серденька”!

  Музика і пісня супроводжує дитину с народження. Колискова з уст мами – це наче закладений природою інстинкт, що допомагає дитинці затишніше, комфортніше й тепліше почуватися у цьому світі й легше до нього звикати.

  Дитя росте і разом з цим збагачується її музичний досвід. Турботливі і люблячі батьки, що прагнуть ростити дитину не лише інтелектуальною, а й духовною, знають, наскільки важлива тут роль пісні. Слухаючи пісеньку, малятко не лише радіє гарній мелодії, посміхається і пританцьовує, але й пізнає правила поведінки, моральні закони і розмаїтість світу. Пісня стимулює дитину звертати увагу на красу явищ і речей, які в буденному житті часто сприймаються як належне.

  Дуже вдалим вибором для виховання вміння дитини бачити красу світу є «Кольоровий дощ» Соломії. Через призму такого незвичайного дощику дитя вчиться бачити світ різнокольоровим – тут і «фіолетовий трамвай», і «помаранчеві ворони». Це сприяє розвитку уяви, а багата уява, звісно ж, допомагає малюку створювати свій власний щасливий світ, де є не тільки чорне та біле, а й усі барви веселки і навіть більше.

   

  «В люстерко впав промінь сонця
  Через прозоре віконце.
  І захотілося в хаті
  Сонечку пострибати».

   

  «Сонячні зайчики» у виконанні Соломії не лише веселі і радісні, але й мають цікавий зміст: дитинка дослухається, розуміє і робить відкриття. А що може бути приємнішим?
  Мені, як мамі і педагогу, дуже важливо, щоб дитяча пісня несла радість, любов, стимулювала до розвитку доброти, здатності до співчуття, співпереживання, а також вчила дружити і нести відповідальність за власне щастя.
  Тому дитячі пісні Solomia стали для мене справжнім відкриттям. Тут і «Алфавіт» з гарною англійською вимовою, який стане у нагоді першокласникам і мені як викладачу. І «Нотки», які ширше відкриють перед дитиною двері у світ музики. І «Малюнок», який вчить, наскільки важливо любов дарувати.
  Авторка пісень – дуже глибока й інтелектуальна людина. Вона тонко відчуває дитячу душу і знає, як створити джерело натхнення, як допомагати дитині пізнавати світ і прагнути до власного розвитку і щастя.
  Не можу не сказати про голос авторки та виконавиці – глибокий, чистий і щирий. Співачка чудово перевтілюється у найрізноманітніших героїв своїх пісенних історій, що дуже тішить малечу.

  Дорогі друзі, як гарно, що пишуться такі сонячні пісні, створюється чиста музика і що ми маємо можливість доторкнутися до цього мистецтва і збагатити ним свою душу і душі наших дітей!

  Алла Дурдас

  Фото: з мого архіву

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись