1. Аліна Гросу змусила танцювати Індію під свою дудку

  Юна українська співачка, підкорювач індійського Голівуду Аліна Гросу представила свій новий кліп «Танцуют все!» в індійському ресторані.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомило агентство Screen Media.

  Аліна Гросу

  Над кліпом працювала індійська команда – починаючи від режисера, закінчуючи виконавцем чоловічої ролі, який популярний у своїй країні як кіноактор. За таких умов було складно не зробити із нового музичного відео Грусу індійське кіно. Так і сталось.

  Ірина Білик

  Влада Литовченко

  Влада Литовченко та Гєник

  Віталій Козловський

  Монро

  Марк Савін

  Аня Добриднева, Пара Нормальних

  Chicos de la Fiesta

  Анжеліка Рудницька і Наталія Валевська

  Презентація зібрала чимало гостей. Були помічені: співачка Ірина Білик, бізнес-леді Влада Литовченко, заслужений артист України Віталій Козловський, Анжеліка Рудницька, фіналісти «Фабрики зірок – 2» Марк Савін і дует Дантес&Олейник, групи «Пара Нормальних» та «Chicos de la Fiesta», Андрій Князь, Наталя Валеська, травесті-діва Монро, співачка Міка Ньютон.

  Усіх пригощали стравами традиційної індійської кухні, але довго смакувати гостям не вдалось – після показу нового кліпу вийшла на сцену винуватиця свята – Аліна Гросу. До того ж співачка опинилась у центрі уваги не сама, а з балетом «Ва-банк». Гросу представила енергійні пісні разом з балетом у дрес-коді садо-мазо: дівчата у латексі, хлопці в намордниках. Причому, аби вивести гостей з культурного шоку, Аліна заспівала сольно композицію Джо Кокера.

  Співачка отримала небачену кількість подарунків, серед яких була пальма від Віталія Козловського та дуже важливий сюрприз від Наталії Могилевської – сертифікат на запис пісні у студії «Талант-мюзік», вручений Вадимом Олейником.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись