1. Аїда відзначала Новий рік у поїзді, а Різдво у нічному клубі з Тіматі

  Екс-вокалістка «Стрєлок» Аїда розповіла “ГУЧНИМ ІМЕНАМ“, що відзначала Новий рік у поїзді з чаєм. Прямувала вона у рідне місто Ульяновськ цілих три дні. А на Різдво подалась у новий нічний клуб Тіматі.

  Аїда, екс-вокалістка російської групи «Стрєлки», тепер підкоряє український шоу-бізнес та працює у стилі rnb’. Минулого року вона вперше зустрічала Новий рік у поїзді.

  – Я їхала в Росію, у рідне місто Ульяновськ, цілих три дні, – пригадує співачка. – Мені сказали, що відзначати у поїзді – це дуже гарний знак. Отже весь рік буде сповнений заходами, концертами. Все було дуже скромно. В поїзді ми сіли о дванадцятій годині за моїм годинником. Ми підняли чай, бо не було ні в кого алкоголю. Не знаю, чому, можливо, кордон і усі боялись його брати. Ми сіли, цокнулись чашками чаю і поспілкувались хвилин тридцять. Вже пів на першу 2009 я лягла спати. Було от таке спокійне відзначення Нового року. До того ж усі люди, які святкували зі мною у поїзді, були у тапочках, тріко, майках. За 5 хв. до Нового року я пропала у купе. В той час я переодягнулась у вечірню сукню, зробила зачіску і макіяж. Я вийшла, а усі в один голос: «Та ти так розкішно одягнулась. Навіщо?». Я їм у відповідь: «А як інакше, адже свято, навіть, якщо у поїзді».

  Проте святкування не закінчувалось. Різдво Аїда вирішила відзначати також як не усі – у нічному клубі.

  – Різдво я святкувала у Москві, – ділиться емоціями співачка. – Як молодь святкує? Ми зібрались чималою компанією подружок і друзів та поїхали у клуб до нашого гарного знайомого Тимура – Тіматі. Він відкрив новий клуб у Москві, Black Star називається. Дуже весело було і класно: фотографувались, спілкувались. Мабуть, незвична зустріч Різдва. Люди по-іншому його відзначають: ходять у храм. Але молодь сьогодні по-іншому святкує.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: архів Аїди

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись