1. Золотий грамофон – це внесок в туризм Криму

  4, 5 і 6 серпня на Золотому березі, в Орлівці під Севастополем, пройде фестиваль «Золотий грамофон України». «Зазвичай влітку дивитися по телевізору нічого. У минулому році ми зламали цю тенденцію: три дні в прямому ефірі був Міжнародний пісенний конкурс молодих виконавців «Пісні моря». Це була резонансна подія. Тому ми продовжуємо цю традицію», – зауважує головний продюсер Нового каналу Оксана Панасівська.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу»

  Генеральний директор Нового каналу Ірина Лисенко відзначила, що «Золотий грамофон України» – це не тільки найяскравіша подія цього літа. Його організатори – Новий канал та «Русское радио України» – виконують соціальну місію.

  «Крім телевізійної та музичної складової, я в цьому проекті бачу, як і в більшій кількості проектів Нового каналу, саме соціальну функцію, – каже Ірина. – Ми досить часто останнім часом їздимо до Криму і бачимо дисбаланс між кримським сервісом і берегами прилеглих країн. Мені по-людськи завжди прикро: ми наділені чудовою природою, в цьому місці живуть чудові люди, і ми можемо це використовувати. Але сервіс і все, що з цим пов’язане, не сприяє якісному відпочинку. Я вважаю, що всі наші проекти – це внесок Нового каналу в розвиток ї території Криму. «Укрінбанк» і туристичний центр «Золотий берег» нам дуже допомагають і вітають усі наші ініціативи. Нам дуже приємно продовжити з ними співпрацю.

  4, 5 і 6 серпня на Золотому березі телеглядачі побачать улюблених виконавців. Новий канал транслюватиме концерти фестивалю в прямому ефірі о 22.00.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись