1. Зірки грали у гольф до першої блискавки

  Нещодавно відбувся гольф-турнір серед знаменитостей. В ньому взяли участь екс-фабрикантка Аріна Домскі, солістки групи «А. Р. М. І. Я», хлопці з «Авіатора».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили прес-служби груп і Аріни Домскі.


  Дмитро Тодорюк і Іра (“А.Р.М.І.Я”)

  Кожна гра має переможців і переможених. Почесне друге місце посіла пара соліста групи «Авіатор» Ігор Воєвуцький і солістки групи «А.Р.М.І.Я» Настя «Нана» Кумейко. Вони минули 9 лунок за 36 ударів.

  «У самий розпал гри почався сильний дощ, хоча весь день небо було чисте. В гольфі є правило – «дощ не перешкода». Професіонали грають до першої блискавки. Ніхто з гравців не пішов з поля. Потім майки дівчат намокли і чоловікам зосереджуватись на грі було неймовірно складно», – коментує соліст групи «Авіатор» Ігор Воєвуцький.


  Ігор Воєвуцький

  Срібні призери як подарунок отримали членство в клубі і величезну знижку на престижний автомобіль. Інші учасники гуртів «А.Р.М.І.Я» і «Авіатор» також посіли гідні місця в турнірній таблиці: Настя «Руда» Снадна посіла 6 місце, Діма Тодорюк в парі з Ірою «Blondy» Степанової – 10 місце, Свєта Сафронова з Андрієм Сторожем – 12 місце.


  Аріна Домскі

  Протягом двох тижнів весь свій вільний час Аріна Домскі присвячувала тренуванням за програмою “Школа гольфу”. Підготовка до турніру проходила за допомогою тренера, але співачка залишалася займатися і після індивідуальних уроків.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись