1. Зірка українського серіалу Магдалена Гурська відгуляла весілля з московським актором

  Магдалена Гурська у розкішній кремовій сукні вийшла заміж за московського актора Олександра Нікітіна. Їхнє весілля схоже на казку. Наречений зустрічає кохану з повітряними кульками.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «1+1».

  У день весілля, ще не встигши зайти до РАГСу, головну героїню серіалу «Тільки кохання» – вчительку Ольгу (Магдалена Гурська) арештовують міліціянти. Її звинувачують в убивстві і забрали просто з рук нареченого (Олександра Нікітіна).

  Сцена весілля знімалась у Солом’янському РАГСі. В цей день перед палацом щастя зібрались майже всі основні герої проекту: Лариса Руснак, Влад Задніпровський, Вікторія Литвиненко-Ясиновська, Леся Самаєва, Аліса Лукшина, Володимир Міненко.

  Олександр Нікітін (38 років), хоча зараз і живе у Москві, відчуває себе в українській столиці як вдома. Він намагається, щоб його екранне кохання Магдалена (28 років) відчувала себе так само.

  Доки всі актори-гості веселились, Вікторія Литвиненко-Ясиновська стояла окремо, похмура, як грозова хмара і вбрана у чорне. Для її героїні – це не свято, бо Ден одружується з суперницею. Але екс-співачка не збирається зупинятись, а навпаки: боротись до останнього.

  До ЗАГСу приїжджає жених. Доки він приймає вітання від гостей, на горизонті з’являється білий розкішний лімузин, декорований квітами. З крутої автівки виходить наречена.

  Магдалена Гурська крокує у кремовій сукні. Чому? Вона їй дуже личить, а ще: оператори не люблять білий колір, бо з ним складно працювати.

  Наречений зустрічає свою Ольгу з повітряними кульками. Кохана не встигла впіймати заміну букету і легке чудо полетіло у небо. «Пробач», – шепоче вчителька і цілує Дена.

  Цього дня у небо полетіло 100 повітряних кульок, тому що одним дублем сцени не знімаються, зазвичай.

  Біля входу у палац щастя на пару чекав сюрприз – правоохоронці. Вони попросили наречену пройти всередину, адже їм доведеться довго розмовляти. Звинувачення Ольги у вбивстві для всіх, крім Альбіни, стає шоком. Найдивовижніше – чарівна блондинка зізнається у скоєному, хоча насправді…

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись