1. Гострий жартівник над знаменитостями Сергій Притула: « Я тамадував на власному весіллі»

    Україномовний резидент «Comedy club», ведучий «Файна Юкрайна» та «Підйом»(Новий канал), власник авторської колонки у журналі «Профіль» і просто класний хлопць Сергій Притула (27 років) розповів, як одружувався, чи вміє знаходити спільну мову з дітьми, і, як перебрався до Києва.

    Що змінилося, коли переїхали до Києва?

    Почався черговий етап у житті. Поставлена ще одна «планка» та бажання її взяти, чим, власне, зараз і займаюсь. Звісно ж довелось трішки призвичаїтись до нових обставин проживання у мегаполісі: непомірні витрати сімейного бюджету на житло, «корки» на дорозі.

    Ви перебрались з коханою людиною?

    На початковому етапі перебування у Києві, жив один. Хоча насправді ділив орендовані квадратні метри з хлопцями з гурту «С.К.А.Й.» та чекав поки майбутня дружина закінчить магістратуру. Коли диплом опинився в її руках переїзд до Києва став питанням техніки.

    Часто навідуєте батьків, родину та й врешті своє рідне місто?

    Нажаль виїзди за межі Києва пов’язані, в основному, з роботою, а не справами родинними. Проте, коли бачу, що у робочих графіках є «вікно» тривалістю хоча б оди день, стрибаю в потяг та мчусь на Тернопільщину. Зазвичай ранок присвячую брату, з яким традиційно смакуємо каву на літній терасі улюбленого ресторану. Далі навідуюсь до кількох партнерів по справах, які вряди-годи мають місце у Тернополі. Потім падаю в таксі, їду до мами, яка живе у містечку Збараж і, на 5-6 годин і врешті повертаюсь до Тернополя. Вечір завжди проводжу в компанії добрих друзів, які залишились у місті, і знову стрибаю у потяг та повертаюсь до столиці.

    Коли і де познайомились з чудовою дівчиною, яка нині є вашою дружиною?

    Історія вдалого збігу обставин, повязана на професійних стосунках. Якось я набирав штат працівників для промоакції однієї компанії, і мені катастрофічно не вистачало ще одного підлеглого. Дали рекомендацію та контактний телефон дівчини, яка могла б займатись відповідним об’ємом робіт. Так ми познайомились. А коли співпраця скінчилась, зрозумів, що відпускати цю красуню не збираюсь. Отож почав «підбивати клинці» до дівчини. Результат активності вам уже відомий.

    Розкажіть трішки про жінку

    Юлія на два роки молодша мене, родом з маленького та гарного старовинного містечка на Тернопільщині, Теребовлі, звідки власне і я. Зараз працює адміністратором одного із столичних автосалонів.

    Жартуєте над дружиною? Можете пригадати ті, які їй зовсім не сподобались?

    В принципі, шуткувати один над одним не полюбляємо, навіть 1-го квітня, хоча, прецеденти були. А от щодо моїх жартів, які не подобаються дружині, то їх достатньо, вона один з основних критиків моїх текстів у Камеді. І, заради справедливості, мушу визнати, що часто її рецензії на той чи інший жарт стають пророчими. Сказала, що цей жарт «не зайде», і як у воду дивилася. І от вір після того прислів’ю «послухай що каже жінка і зроби навпаки».

    А скажіть по секрету: з тещею гарні стосунки?

    Тут, бачите, така ситуація: рідну маму бачу раз в місяць-півтора. А про тещу взагалі мовчу – ще рідше. Ось чому кожна зустріч як свято.

    А діти вже є?

    Все в процесі, не переживайте.

    Вважаєте себе розумнішим за пятикласника?

    Апріорі так, а в контексті програми котру вів на Новому, однозначно ні. Важко конкурувати з дітьми, для яких запитання в програмі є їхнім сьогоденням, а для тебе якимось «ехо» з сивої давнини. Тим більше, що моя шкільна програма з першого по п’ятий клас це була ще радянська система освіти. У них вже все по-іншому. Але, як казав один з гравців шоу: «Якщо у нас є такі діти, за майбутнє країни не страшно».


    Ви у цій передачі практикувались перед батьківством?

    Ого, як замахнулисьJ. Ні, таких задач перед собою ніхто не ставив. Але зрештою було цікаво працювати в одній команді з 10-річними школярами, в умовах де немає когось нижчого чи вищого за рангом. Тому у такій ситуації нікому не різало вуха, що я звертався до школярів на «ви», а вони легко відповідали на «ти».

    Як знаходите спільну мову з дітьми?

    Легко і невимушено. Сучасні діти розвиваються набагато швидше за своїх попередників. Думаю, якби поставити мене десятирічного проти них, то ці пацани і дівчата дали б мені неабиякої фори. Вони добре орієнтуються в процесах у суспільстві, активно користуються Інтернетом. Діти не паряться з приводу того, яка мова має бути державною, бо вільно володіють обома. І не тільки – знають одну чи дві іноземних. У них не стоїть питання, хто вони є за свою сутністю: ідентифікують себе українцями і європейцями. Тому немає сенсу з ними сюсюкатись, щоб знайти спільну мову. Можливо такий стрімкий розвиток – не надто добре, але вони швидко дорослішають. Ось чому маємо можливість ставити перед ними конкретні задачі і вимагати гарного результату.

    Подобається бувати на весіллях?

    О так, бувати полюбляю. Особливо, якщо це не банальна п’янка, а осмислений усіма задіяними на весіллі персонажами процес.

    Скільки вже назбиралось передач та виступів на весільну тематику?

    З цифрою це не до мене, такої статистики не веду.

    Скільки гостей було на Вашій забаві?

    Як для західноукраїнського весілля було небагато. Чоловік 120. Для Галичини це не цифра.

    І скільки вам обійшовся Ваш костюм, забава?

    Деталі бюджету вже не пригадаю. Але впевнений: якби весілля робив не на малій Батьківщині, в рідному Збаражі, а у Києві, бюджет перевалив би тисяч за 40. А так, вклались, якщо не помиляюсь в 12000 «зелених». Просто вдома багато людей пішло на зустріч і якісь послуги чи роботу надавали якщо не зовсім безкоштовно, то за копійки. Оренда старовинного збаразького замку, де й відбувалось дійство, наприклад, не коштувала ні копійки. І це дякуючи батькові, світла йому пам’ять, якого вже скоро три роки як немає з нами. Але люди про його добрі справи не забувають. Тож як не встигли віддячити йому, то хоча б дітям.

    А співали музики чи відомі виконавці?

    Ці люди були запрошені незалежно від того, будуть вони у нас виступати на весіллі чи ні. Але радий що і колєги з С.К.А.Й., і переможниця торішнього «Слов’янського базару» Наталочка Краснянська, і молодий співак та композитор Тимур Усманов, не залишились пасивними гостями свята, а йшли до мікрофону, забавляючи і себе і інших.

    Хто був ведучим на вашому весіллі?

    Мали бути мої побратими з Камеді, але не встигли прилетіти з-за кордону. Тож я тамадував на власному весіллі. Не парився. Принаймні виглядало оригінальноJ.

    Що подарували дружині на весілля?

    Намагався догодити нареченій ювелірними прикрасами. Ніби була не протиJ.

    А в медовий місяць їздили?

    Ні, бо вже через 2 дні по весіллі повернулись у Київ. У мене був черговий цикл зйомок Камеді Клаб. Потім ще щось з’явилось, поїхав з виставою у благодійний тур, одним словом було не до «меду». Аж вкінці жовтня викроїв трішки часу і ми гайнули з Юлею на 5 медових днів до Праги.

    Як дружина сприймає вашу роботу?

    МужньоJ. А як може дружина сприймати роботу, яка приносить мені задоволення. Рада, що я займаюсь улюбленою справою. А загалом, вибір місця роботи – це така справа, де ми завжди радимось варто чи ні. Утім кінцеве рішення все-одно за тим, хто розглядає пропозицію. Повна демократія. Якою я користуюсь сповна, тому крім двох телепроектів, з задоволенням пишу статті у два видання та веду шоу на радіо.

    Хто більше заробляє: Ви чи дружина?

    У нас заробляє сім’я, а не окремі її складові.

    Ви дуже стильний хлопець. Де вдягаєтесь?

    Ніде не вдягаюсь, ні в кого не шиюсь. Щодо одягу, то тут два варіанти: перший – жінка бере мене за жабри, веде по магазинах і заставляє скупитись обновками, другий – я сам прошу після зйомок стилістів відкласти ті чи інші речі і викуповую їх, аби не йти в магазин.

    Хто ваш перукар, візажист?

    Перукар і візажист з’являється в період зйомок, то ж зачіска в повсякденному житті, це те, що залишилось після їх роботи. Я зайвий раз цими питаннями голову собі не морочу.

    А ви полюбляєте shopping?

    Щиро ненавиджу. Відверто кажучи мій шопінг можна назвати блискавичним: прийшов, побачив, придбав. «Напрягає» мене атмосфера магазинів та бутиків. Всі дружньо ходять по четвертому колу між двома стелажами, перебирають шмотки і триндять по телефону. Просто так вештатись по магазинах? Даруйте, у мене на це немає часу. Я йду за покупками твердо знаючи, що мені потрібно. Тому з дружиною ми частенько «гиркаємось» під час спільних походів у магазини, бо вона хоче щоб я ще цю сорочку приміряв, і цей джемпер, і ці джинси. А я, в принципі, вже все вибрав і перетворювати себе в манекен не маю жодного бажання.

    Даруєте дружині квіти?

    Регулярно і безпричинно. Я насправді і сам дуже квіти люблю. Завжди тішусь якщо після концерту хтось букетик втисне (а ви думали резидентам камеді квіти не дарують?). А дарувати жінці квіти це святе…це так само важливо як і регулярний сексJ.

    Не скаржиться дружина на Вашу увагу?

    Буває іноді. Але ж вона чітко усвідомлює чим я займаюсь і на що йде той час. В свою чергу я намагаюсь максимально у міру можливостей проводити свій час з Юлею. Нещодавно викроїли 2 дні і втекли з Києва на Полтавщину, до її родичів. Юлині бабця й дідусь живуть у невеличкому хуторі. Така ідилія, на кілька кілометрів від тебе ні людей, ні машин, ні грошей, ні клопотів. Тільки ти і кохана людина. Почав частково розуміти дауншифтерів.

    Ходите на світські заходи?

    Відвідую такі заходи дуже рідко, хіба вже дуже наш піар відділ наполягає. Не тусовщик по натурі своїй. Завжди був прихильником невеликих компаній та задушевних розмов, а не багатолюдного тусе під спалахами фотокамер. Хоча й розумію, що для людини моєї професії відвідання подібних заходів штука необхідна.

    Берете з собою жінку?

    З дружиною ми ходимо на концерти і в кіно, решта світських заходів зазвичай відвідую сам.

    З ким товаришуєте з відомих людей? А з ким на Новому каналі?

    В нормальних стосунках з великою кількістю представників нашого шоу-бізу та політикуму. Прізвищ називати не буду. Не люблю зайвого пафосу: «а я дружу з цим, а я жужу з тим…». Товаришую з адекватними і епатажнимиJ.

    З ким з відомих особистостей останнім часом пили пиво, виїжджали на природу?

    З Іркою Кібук. Ви її мабуть не знаєте, але для мене це одна з найвидатніших особистостей, які живуть у Києві та Україні.

    Подобається клубне життя?

    Абсолютно не «клубний мальчік». Відношення до клубного життя маю лише те, що працюємо в клубах. А от відриватись під монотонне умц-умц-умц – не моя тема. Я ж кажу, мені б посидіти в затишному місці, поговорити, скрипочку послухатиJ

    Любите потанцювати?

    Танцювати? Та часом буває. Хоча параметри моєї тушки дозволяють бути на танцювальному полі не мачо, а більше незграбним бурмилом. Проте, коли труба та тромбон заграють, то ноги самі просяться в присядку J.

    Де востаннє танцювали та з ким?

    З дружиною на концерті Ленні Кравіца.

    Вже на відпочинок з жінкою їздили чи поїдете?

    Цього року пас. Роботи стільки, що зашиваюсь, а дружина не хоче сама кудись їхати. Чекає на чоловіка. Хоча, зганяли на Полтавщину до її родичів, то трошки відпочили. Ворскла, галушки, тишина…що ще треба для повного щастя?

    Над чим зараз працюєте і які найближчі плани?

    А от про це вже по факту. Не люблю загадувати наперед і говорити про нереалізовані проекти. Скажу так, роботи вистачає. В найближчих планах її стане ще більше.

    Факти

    1981 – рік народження.

    2006 – резидент “Comedy Club UA”

    2007 – ОДРУЖИВСЯ. В цьому ж році – власна авторська колонка у журналі “Профіль” і ведучий розважально-інтелектуального шоу “Чи розумніший ти за 5-тикласника” на Новому каналі.

    2008 – ведучий «Файна Украйна», «Підйом».

    Автор: Ірина Новоставська

    Фото: Новий канал

    Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

    http://bignames.org.ua

  2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

    Висловлюватись