1. XS колядували на Різдво у дитинстві

  «XS» зняли десяте відео - «Хулиган»

  Різдво – це одне з найбільших свят у році для України. Його чекають навіть більше, аніж Новий Рік. У наш час значення різдвяних свят часто втрачається, але залишається головне – вся родина збирається за одним святковим столом.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «XS».

  Як діляться дівчата з гурту «XS», різдвяні традиції їм не чужі. Лера, Аня і Женя з дитинства пам’ятають усі тонкощі Різдва.

  «Дуже важливо правильно підготуватися до свята, – говорить Лера. – Особливо до Різдвяного святвечора. Цього вечора на столі обов’язково повинно стояти 12 страв».

  «А я любила раніше ворожити на святвечір, адже 6 січня – це дуже незвичайна ніч у році, коли кожна дрібниця може передбачити твою подальшу долю», – ділитися Аня.

  «Для мене важливо провести Різдво та Різдвяний святвечір у колі моїх рідних і близьких. За традицією цього вечора необхідно бути з тими кого любиш», – каже Женя.

  У дитинстві красуні з гурту XS не відмовлялися поколядувати. Лера з компанією колядували ці духовні пісні, Аня за своє виконання колядок отримувала чимало цукерок, а Женя взагалі була сором’язлива, тому сиділа вдома.

  «Традиції наших свят необхідно пам’ятати і поважати, і в жодному разі не забувати, адже це частинка нашої історії», – кажуть одночасно солістки групи.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись