1. Виставка живопису молодих українських художників «ВОКАЛІЗИ»!

  17 травня о 17.30 в круглій залі під куполом Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва відкриється Всеукраїнська виставка живопису молодих українських художників в рамках Четвертого Молодіжного Арт-Салону МАРТС 2012 «ВОКАЛІЗИ».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Арт-Салону.

  Виставка триватиме до 27 травня. Вхід вільний.

  На урочисте відкриття запрошені представники культурного, освітнього середовища, учасники арт-ринку, галеристи, художники, представники дипломатичних місій різних країн та державних установ.

  «Вокалізи» – спроба показати глядачу, що в живописі, як і в музиці, вокальному мистецтві, можливий відхід художника від зрозумілих всім образів і технік. Замість них живописець, як і музикант-вокаліст, використовує засоби, що не обмежуються жодною формою, а зумовлені лише тональністю, настроєм і майстерністю, і водночас він отримує інструмент виконання, що ллється від самого серця, душі митця.

  Традиційно, протягом виставки будуть проводитись голосування у трьох номінаціях: найкраща тематична робота, найкращий автор і найкраща робота.

  Учасники Молодіжного Арт-Салону МАРТС – випускники провідних художніх академій України – незважаючи на свій молодий вік вже є членами Національної спілки художників України, беруть участь в міжнародних і всеукраїнських виставках та інших важливих заходах в Україні і за кордоном. На виставці експонується понад 150 творів близько двадцяти художників. Автори представляють картини не тільки реалістичного напрямку: пейзажі, натюрморти і портрети, а також своє бачення теми виставки – «ВОКАЛІЗИ» в стилях авангард, абстракція, contemporary art. Варіативність і необмеженість душевних проявів – лейтмотив МАРТС 2012. Нагадаємо, що  Молодіжний Арт-Салон МАРТС вдало пройшов у травні 2009 року в Національному музеї Тараса Шевченка,  у вересні 2010 року, травні 2011 року в Музичному театрі на Подолі.

  Молодіжний Арт-Салон МАРТС – регулярний виставковий простір, що спрямований на популяризацію українського мистецтва і ознайомлення української публіки, представників арт-ринку з іменами українських митців. Проведення виставки супроводжується виданням повноцінного художнього каталогу робіт всіх учасників виставки.

  Молодіжний Арт-Салон МАРТС засновано благодійною організацією «Міжнародний культурний діалог». Фінансування Молодіжного Арт-салону здійснюється за рахунок власних коштів членів благодійної організації.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись