1. Українці Тетяні Ширко не вистачило 1 балу до перемоги у «Новій Хвилі – 2010»

  Претендентка від України Тетяна Ширко не змогла повторити рекорд Джамали – зайняти перше місце на «Новій Хвилі». Її обігнала вірменка Сона Шахгельдян, яка набрала 288 балів. В той час, як українка – 287.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба ТРК «Україна».

  Три призові місця на пісенному конкурсі Юрмали оцінювались в непогані гроші. Сона виграла 50000 євро, Тетяна – 30000 євро, а володар третього місяця Uku (Естонія) – 20000 євро.

  Гарних українських дівчат «Пающіє труси» теж не обділили – їм знімуть кліп та ротуматимуть на МузТБ.

  Приз глядацьких симпатій дістався росіянину Єгору Сесару.

  Авторадіо свою ефірну підтримку надало Тетяні Ширко.

  Традиційно усіх цікавить, куди переможець подіне отримані гроші. Сона Шахгельдян витратить чотири нулі на перший величезний сольний концерт, а також на допомогу бездомним тваринам.

  До речі, українка Ширко не дуже розчарована другим місцем: “Ми всі переможці, тому що потрапили на” Нову хвилю “. Я не розраховувала на призове місце. Я задоволена, що взяла участь у конкурсі, навіть не думала, що мене візьмуть. Два роки я хотіла сюди потрапити, але мене не брали за мій вік».

  А от українець Іван Березовський сподівався на кращі результати. «Я розраховував на більш адекватні оцінки журі, – каже він, – хоча йдеться не про певне місце в турнірній таблиці, яке хотів зайняти. Я розумію, що оцінки були занижені, але не знаю, що вплинуло на думку журі. Тим не менше я готовий далі працювати, знімати кліпи і записувати альбом».

  «Пающіє труси» цілком задоволені, не зважаючи на те, що зайняли передостаннє місце. «Спасибі журі, що оцінили наш гумор, вокал і все інше», – емоційно кажуть дівчата.

  Фото: прес-служба ТРК «Україна»
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись