1. «Українська формула/ Колір»: Марія Приймаченко і Анатолій Криволап!

  25 травня 2012 у новому виставковому центрі (Музей Івана Гончара) у рамках спеціального проекту «Українська формула/ Колір» відбудеться виставка робіт відразу двох культових художників: Марії Приймаченко і Анатолія Криволапа.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба організаторів.

  Полотна можна буде побачити до 7 червня 2012.
  Марія Примаченко визнана найвидатнішою в світі представницею наївного живопису. ЇЇ роботи – свого роду візитна картка України. Вона не просто писала картини, вона творила. Її образи виникали з підсвідомості. Сни, билини, краса природи, народні казки й перекази – все це сприяло виникненню сюжетів нових творів.
  Анатолій Криволап – одна з найбільш знакових фігур вітчизняного арт-світу. Його роботи зберігаються в музеях і приватних колекціях України, Австрії, Великобританії, Японії, Франції, Німеччини, Канади, Ізраїлю, Італії, Польщі, Росії, Іспанії, Швейцарії, США. Художник кілька разів встановив світовий рекорд продажів для українського мистецтва. У травні 2011 року картина “Степ” була продана за $ 98,5 тис. на аукціоні Phillips de Pury & Co в Лондоні. А недавно робота майстра “Ніч. Кінь” продана за $ 124, 4 тис.
  Твори майстра увійшли до ТОП-20 з 305 лотів, представлених на денних торгах Phillips de Pury & Co в Нью-Йорку поряд з роботами таких художників, як Вік Муніс, Енді Ворхол, Річард Прінс, Фред Томаселлі, Уго Рондінон.
  Секрет світового успіху майстра криється в його творчій свободі і щирості, пошуку власних шляхів у втіленні на полотнах того підсвідомого і генетично закодованого, що криється в кожному з нас.
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись