1. Солістки «HOLLYWOOD» перетворились на ніжних та природних

  Олеся Спєлова, Юлія Лаута, «HOLLYWOOD»

  У солісток групи «HOLLYWOOD» Олесі Спєлової і Юлі Лаути новини – тепер їх у колективі буде двоє, а партнером по сцені стане давній друг, гітарист і вокаліст Роні.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба групи.

  Олеся Спєлова, Юлія Лаута, «HOLLYWOOD», «Кап-кап»

  Всі троє учасників групи товаришують, і вільний час проводять разом. Адже Роні – близький друг Юлі ще з дитинства, а от з Олесею Юля по-справжньому здружилася після любовної історії, яка торкнулася обох.

  Олеся Спєлова, Юлія Лаута, «HOLLYWOOD», «Кап-кап»

  «Після того, як з групи«HOLLYWOOD» пішла Катя, ми з Юлею дуже зблизилися, – розповідає Олеся Спєлова, – багато часу проводили разом на студії, записували нові пісні, гастролювали, і нарешті навіть стали знімати одну квартиру».

  Олеся Спєлова, «HOLLYWOOD», «Кап-кап»
  Олеся Спєлова

  «Але найбільше нас зблизила любовна історія, після якої ми зрозуміли, що не може бути нічого дорожче дружби. До речі, ця історія лягла в основу сценарію нашого нового кліпу», – доповнює Юля Лаута.

  Юлія Лаута, «HOLLYWOOD», «Кап-кап»
  Юля Лаута

  У кліпі на новий трек «Кап-кап» співачки постають перед глядачами в абсолютно новому іміджі – ніжність, невинність і природність. До речі стиль для відео розробила сама Олеся Спєлова.

  Автор пісні «Кап-кап» Роман Бабенко розповідає, що написав матеріал для дівчаток після того, як побував у них вдома. Музикант був вражений тим, як солістки спілкуються, довіряють один одному і обмінюються одягом.

  Режисер відео – молодий кліпмейкер Сергій Ткаченко, свіжий погляд якого більш за все, на думку групи продюсера Юрія Нікітіна, підходить під даний трек.

  Знімальним майданчиком для кліпу «Кап-кап» став новий будинок продюсера групи «HOLLYWOOD» Юрія Нікітіна.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись