1. Сходи до неба під акомпанемент піаніно

  4 грудня 2011 о 17:30 в Національній філармонії України відбудеться унікальний благодійний концерт «Різдвяні зустрічі: Три піано» в рамках фестивалю «Сходи до Неба», який продовжує формувати творчий простір, об’єднаний символами фестивалю і вічними поняттями – слово, музика, жінка.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба фестивалю.

  СЛОВО – бо, на початку було Слово, і Слово було Бог! МУЗИКА – тому що, вона об’єднує всіх людей на Землі, незалежно від національності, кольору шкіри і віросповідання. ЖІНКА – тому що жіноче начало дає життя всьому новому, породжує красу і творить добро, творить і надихає.

  Фестиваль представляє в стінах Колонної зали київської філармонії зустрічі зі справжнім мистецтвом найвищого рівня. На сцені зірки класичної музики і джазу, талантом яких захоплювалися в найпрестижніших залах світу – від Metropolitan Opera (Нью-Йорк) до Olympia (Париж).

  В програмі «Сходи до Неба» видатні музиканти сучасності, титуловані виконавці: Анатолій Кочерга – один з найзнаменитіших у світі басів слов’янського походження, соліст Vienna State Opera, Дмитро Найдич – французький джазовий піаніст. А також піаніст і композитор Ігор Стецюк, піаніст-віртуоз Євген Громов, солістка Національної Опери України, майстер джазових імпровізацій Лілія Гревцова.

  Родзинкою вечора стане участь знаменитого модельєра з міжнародним ім’ям, офіційного учасника “Тижня Високої Моди” в Парижі Ольги Симонової з колекцією вечірніх суконь.

  Організатори фестивалю піклуються про підняття духовного рівня Україна в цілому, Україна – як частини світу. Крім просвітницької та культурної місії, програма фестивалю має також благодійну спрямованість. Гостями акції стануть відомі діячі культури, дипломати, представники ділових та політичних кіл України, європейських країн, Америки.

  Фестиваль «Сходи до Неба» – унікальний іміджевий проект, ідеологія якого базується на фундаментальних законах життя людини: Любові, творення, Гармонії і Краси. Вперше Міжнародний фестиваль “Сходи до Неба” заявив про себе в 1997 році. Взявши за аналог римський фестиваль «Жінка під зірками», що проходив на знаменитих іспанських сходах у столиці Італії.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись