1. Семен Горов знімає «Шоу-біз»

  Семен Горов знімає «Шоу-біз»

  Іменитий режисер Семен Горов знімає кіно про неординарні будні знаменитостей. У ролях Ігор Верник, Михайло Тарабукін і весь цвіт українського та російського шоу-бізнесу.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Агентство PR Batteries».

  У жовтні Горов приступив до зйомок масштабного кінопроекту створення зірок: хитрощі, жорстокі прийоми продюсерів-ділків, смішні і ризиковані шляхи до слави та валізи грошей.

  Робоча назва стрічки «Шоу-біз». У планах – 12 серій іронії, пригод і викривань. Зіграли у фільмі актори-професіонали, реальні акули шоу-бізнесу – музиканти, телеведучі, світські персонажі, світські особи.

  За сюжетом фільму, четверо молодих людей випадково потрапляють у середовище шоу-біз та дізнаються, що зірки – цілком земні створіння, хоча й мають багацько божевільних «заморочок». Юні герої залучені у шалений кругообіг, на них чекає чимало дивовижних, комічних і зворушливих подробиць зоряного існування.

  Дарина Трегубова
  Дарина Трегубова

  Андрій Джеджула

  Андрій Джеджула

  Мурат

  Мурат

  Днями завершилися зйомки першої серії фільму. У ній були задіяні Ігор Верник, Михайло Тарабукін, Дар’я Трегубова, Аня Добриднева (група «Пара Нормальних»), Мурік і Дизель з «Green Grey». Особлива роль пілотної частини шоу-бізу була відведена Богдану Титомиру.

  Семен Горов і Михайло Тарабукін
  Семен Горов і Михайло Тарабукін

  Частину епізодів знімали в одному з нічних клубів Києва, де, за сюжетом, трапляється фатальна зустріч відчайдушних друзів з «машиною» шоу-бізнесу. Роль одного з головних героїв, якому належить пройти випробування цієї «богемної м’ясорубки», виконує молодий російський актор Михайло Тарабукін ( «Не думай про білих мавп», «Розвідники. Останній бій»). Ігорю Вернику дісталась роль музичного продюсера. Аня Добринева заради фільму перекваліфікувалася у починаючу співачку, а телеведуча Дарина Трегубова не на жарт знахабніла, адже грає настирливу журналістку.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись