1. Приз «Дербі» та знамените кінне шоу «Українських козаків» на Київському іподромі

    17-го липня на Київському іподромі відбувся один із найважливіших кінноспортивних подій року – Великий Український 4-х річний приз «Дербі», де можуть взяти участь один єдиний раз коні рисистих порід (у віці чотирьох років). До події готуються власники кінних заводів та коней, наїзники.

    У цей день найкращі коні країни змагалися не тільки за приз Дербі, а й за традиційні призи: «Еліти», «Ідеалу», «Гільдійця», пам’яті Л. В. Карпінського. Крім 11 заїздів, в цей день відбулися аматорські стрибки на конях різних порід.

    Великий Український 4-х річний приз «Дербі» виграв жеребець на прізвисько Порядок під керуванням майстра-наїзника Євгена Ковальського. Порядок вже вдруге став переможцем призу «Дербі» на українських іподромах. Свою першу перемогу в 2011 році він здобув на Одеському іподромі.

    У заїзді на приз «Еліти» (для коней старшого віку) жеребець на прізвисько Раунд, що зайняв перше місце, встановив новий рекорд України, пройшовши за 2,01 хвилини дистанцію в 1600 м.

    Охочих подивитися на кращих коней було вдосталь. За словами організаторів, такого ажіотажу та кількості гостей на іподромі не було дуже давно.

    Глядачі мали змогу побачити відоме кінне шоу «Українських козаків». Це єдиний на Україні колектив, який працює в подібному жанрі. Репертуар побудований на виконанні трюків та вправ, які застосовували козаки-воїни, котрі мешкали в нашій країні у 15-18 сторіччі та займали в історії важливе місце.

    Українські козаки побували більш ніж у 20-ти країнах.


    У 2006 році кінний театр літав в Малайзію (місто Куала-Лумпур), де з успіхом виступив на фіналі Кубку світу з подолання перешкод.

    В 2007 році козаки їздили у тривалу поїздку до Англії. Вони виступили на Royal Welsh Show 8 разів. Кожен день до організаторів підходило більш ніж 100 відвідувачів подякувати за запрошення Українських козаків. В 2008 році кінне шоу знову запроcили на Royal Welsh Show.


    В грудні 2007 року можна було побачити виступи козаків в Лондоні (Olympia Horse Show), куди театр приїздить втретє.

    Вершники приймали участь як каскадери у зйомках кінострічок: Е. Гофмана “Вогнем та мечем”, Н. Засеєва ”Чорна рада”,ьС. Горова” Сорочинська ярмарка”, китайського режисера Чжана Імоу- “Дім літаючих кинджалів”, В. Бортко “Тарас Бульба”.
    А ще кліпи: Олени Вінницької “Рассвет”, гурту “ВВ” –“Катерина”, Валерія Меладзе “Чужестранец”, ВІАГРИ “Л.М.Л.”, Ані Лорак.

    Організатор та лідер групи – Олег Юрчишин. В 2008 році кінному шоу “Українські Козаки” виповнилось 20 років!

    Історію «Київського іподрому» прийнято вважати з 1867 року, коли в Києві був офіційно визнаний кінний спорт – було створено «Київське товариство випробувань коней». До 1960 року Київський іподром перебував на Печерську, рішенням Ради Міністрів УРСР його перенесли на його теперішнє місце – район Теремків. При головному корпусі іподрому споруджена трибуна на 3500 посадкових місць.
    Київський іподром цілий рік проводить випробування коней, змагання проводяться кожні вихідні.

    Дербі – головний приз у скакових і бігових випробуваннях коней на іподромі.
    Приз «Ідеалу» для коней рисистих порід 2-х років.

    Приз «Гільдейця» для коней рисистих порід 4-х років (долається в 2 гіта *).

    Приз «Еліти» для коней рисистих порід старшого віку (долається в 2 гіта).

    Приз пам’яті Л. В. Карпінського для коней рисистих порід старшого віку.

    Гіт – на кінно-рисистих випробуваннях і змаганнях – пробіг коня на певну дистанцію. Гіт становить 1600 м.

    Довідкова інформація надана організаторами.

    Фото: Юрій Новоставський

    Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

  2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

    Висловлюватись