1. Прямий ефір «Танцюють всі!» з неочікуваними результатами

  Найгучніший проект СТБ «Танцюють всі!» зібрав у день прямого ефіру, 10 жовтня, 1100 осіб, з яких майже 200 з телеканалу і вийшов на друге місце за рейтингом 4,12 % і аудиторією 14-49.

  Зйомки прямого ефіру відбулися на території великого підприємства столиці. Висота стелі павільйону – 24 м, загальна площа зала – близько 2000 кв. м, декорації досягають у висоту 12 м. Бюджет шоу, включаючи продакшн і промо, склав 2 млн. доларів.

  Продюсер американського проекту Джеф Такер «So You Think You Can Dance» телекомпанії Fox задоволений українським баченням цього продукту: «Ідучи в Україну, не думав побачити таку якість шоу і танців. Мені сподобалась постановка, команда, образи танцівників».

  – Без усілякого пафосу, шоу такого формату – дуже жорстке випробування на міцність для каналу, – коментує головний продюсер департаменту власного виробництва Руслан Городничий. – І ми його пройшли.

  Ведуча Лілія Ребрик, акторка Молодого театру і обличчя погоди на СТБ, просто блискуче витримала прямий ефір, мовою якого стала – українська.

  Розкішні костюми танцівників створили стилісти відділу стилю СТБ – Ольга Слонь та Крістіна Бобкова.  Постановки підготували хореографи: Костянтин Томільченко, Джиджи Торес, Тетяна Денисова, Тетяна Островерх, Христина Шишкалюба, Юрій і Яна Васутяк.

  На шоу судді поводились традиційно: вчитель Мадонни та Кайлі Міноуг Франсиско Гомес підбадьорював більше, відомий танцюрист України Влад Яма як завжди гострий і критичний, президент Української ради бального танцю Олексій Литвинов мякий і справедливий, керівник танцювального центру «Myway» Олександр Бобік хвалив постановки улюблених танців.

  Покинули проект 10 жовтня, а відтак втратили можливість отримати 250 тис. грн., Люба Зарембо (18 років, Дніпропетровськ) та Вадим Ляшенко (Київ).

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: Юрій Новоставський

  Джерело: reklamaster.com

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись