1. Організатори національного відбору «Євробачення – 2011» влаштовують бій між відомими артистами і початківцями терміном на 6 місяців

  Організатори «Євробачення – 2011» в Україні вже шукають гідного представника для європейського пісенного конкурсу. Починаючи з вересня, глядачі обиратимуть, на свій смак, 20 фіналістів, та скажуть свій остаточний вердикт у лютому 2011 року.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомив «Перший Національний».

  5 липня на офіційному сайті «Першого Національного» опублікують правила відбору, а також буде створено окрему сторінку національного виборів, на якій, окрім інформації про конкурс, розмістять відео учасників.

  Усі охочі можуть подати заявки, але потрібно до середини серпня готуватися до кастингів, які проходитимуть у рівних умовах, як початківці, так і відомі артисти. Про це повідомляє заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш

  Кастинги відбудуться 19, 20 та 21 серпня у столиці. Перші два дні журі проводитиме відбір півфіналістів, з яких на третій день буде обрана півсотня виконавців.

  Склад журі обговорюється.

  На кастингах виконавці можуть співати будь-яку композицію, щоб якнайяскравіше подати свій співочий талант. «А вже в жовтні вони виступатимуть з піснею, яка для «Євробачення-2011», і не повинна бути оприлюднена ніде до цього часу», – зазначив директор ТО музичних програм НТКУ Владислав Багінський.

  Цьогорічний національний відбір має за мету ретельно підготувати українського представника до пісенних змагань на європейському конкурсі.

  Протягом шести місяців (з вересня по лютий) глядачі «Першого Національного» серед 50 учасників обиратимуть 20 кращих. Саме вони боротимуться на фінальному гала-концерті у другому місяці зими 2010 за честь представляти Україну у Німеччині.

  «Фінал конкурсу «Євробачення-2011», як нам стало сьогодні відомо, відбудеться 14 травня 2011 в одному з міст Німеччини: Берлін, Гамбург чи Дюссельдорф», – коментує Валід Арфуш

  Система голосування в національному відборі буде змішаною – 50 % журі та 50 % глядачі. Ведучими суботніх ефірів стануть Тетяна Гончарова та Тімур Мірошниченко.

  Після закінчення національного відбору, в середині лютого, у представника України буде достатньо часу, щоб підготуватися і провести промо-тур. Окрім цього, «Перший Національний» планує провести тур по Україні переможця національного відбору та фіналістів, за яких найактивніше голосували глядачі.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись