1. Ольга Черткова: «Шоу-бізнес в Україні cьогодні – не найприбутковіша справа»

  Написала дату і вперше зрозуміла, що насправді почався Новий рік. То ж головні бажання – детальні плани на майбутнє та їх реалізація.


  Про результати минулого року довго думати не хочу – бо  досконалість недосяжна, а загалом  результатом задоволена.  Цього року я знайшла геніального партнера – Євгена Ступку, створили компанію Top Media Communication. Зробили чимало концертів, працюємо з чудовими українськими артистами – як молодими, так і справжніми гуру українского шоу-бізнесу- ТНМК , Mad Heads XL та сімейним проектом Муріка з Green Grey – MRK. А ще встигли зробити промо-кампанії та концертувати  з Анною Седоковою,  співачкою Елкою, допомагали з промо проекту Gorchitza, знайшли дует молодих геніїв – Val&Sanina. Ще був Скрябін та Пающие Труси (чудові дівчата – обожнюю їх), Uma2Rman, з дивного для мене –  Boney M, Ottawan та Гарік Кричевський.
  Новорічної ночі команда наша працювала  в трьох концертних залах готелю Женева в Трускавці – з Сергієм Притулою, Амадором Лопесом та ще півсотнею артистів різних національностей та талантів.  Втомилися та розважилися, дехто навіть встиг закохатися – це неминуче в команді дівчат)))))
  Для мене найважливіший проект минулого року – презентація нового альбому групи Танок на майдані Конґо – С.П.А.М. Подія відбулася 1 грудня в Crystal hall – це перший за 5 років номерний альбом артистів, якого особисто я дуже чекала  – тож готувалися по-дорослому)) І по-справжньому якісної музики того вечора було багато.
  Дякую промоутерам, які надали змогу побачити та почути в 2010 році в Україні DEPECHE MODE, Morcheeba та Земфіру – було ще багато крутих концертів, та чомусь запали в душу саме ці…
  Безумовно, шоу-бізнес в Україні cьогодні– не найприбутковіша справа. І криза фінансова в нашій країні нікуди не зникла поки, і концертів замало, і замовники мають вчетверо менші бюджети. Та колись під час довгої розмови по телефону директор групи ТНМК Богдан Уцеха підсумував нашу роботу – мільйонних гонорарів досягти нереально, проте по-справжньому класних, талановитих і цікавіх людей зустрінемо чимало.
  Мабуть, в цьому суть – хоч гроші ніхто не скасовував)) Тому планую нові  контракти з російськими та українськимі артистами,  черговий концерт Бумбокс в Crystal, Кінофестиваль в Трускавці, Всеукраїнські тури наших артистів та ще шалену гору проектів, які нададуть нам можливість зустріти нових цікавих людей, та вдосконалили власні таланти.
  Світ шоу-бізнесу смішний  і прекрасний – та занадто схильний до радикальних змін ,  тож  надавати гарантії  на майбутнє важко навіть самій собі. Проте ми мріємо і ризикуємо. Розширюємо штат компанії, замовляємо  свіженькі Moleskine  та пишемо бізнес-плани. Працюємо  і cтворюємо власний світ.
  Ольга Черткова, директор компанії Top Media Communicationhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Таня сказав(ла):

   Квітень 29, 2011 @ 9:00 pm

   Окси сейчас активно начала весеть по всему Киеву….Палочки чай не скучай..Это надежда на новый хит , каторый уже и так с треском провалился.Хотя эта надежда появитса , когда родитса новый хит ,на подобии “Пероженки крем все у вас будет ОК”…
   К стати, псевдоним, также провалился как сама песня его просто украли от моюшего средства Окси – Екшен, почему до конча так не назвать, ведь Окси и так Екшен, в плохом смысле слова , а именно, это все ,что делать нельзя артисту ))))

  Висловлюватись