1. Невже Гусєв позбудеться своєї коханої заради іншої?

  Серіал «Життя, якого не було» (“Жизнь, которой не было”) добігає фінішної прямої. Досі невідомо, що буде далі… Та зрозуміло тільки одне – головний герой Гусєв боїться змін, тому кожен його крок необдуманий, а відтак у проблему ще легше вляпатись.  В основі сценарію багатосерійного фільму – сюжет відомого роману Теодора Драйзера «Американська трагедія». Лише події перекладені на наш час, а локацією обрано Росію, замість Америки.

  Головний герой Олексій Гусєв (Володимир Жеребцов) мріє скинути з себе пута злиднів своєї родини та опинитись у світі заможних. Для цього Олексій ще школярем влаштовується працювати кур’єром, а після школи – офіціантом у ресторані. Життя ніби йде за написаним сценарієм: гроші, друзі і увага дівчат.

  Але причетність до аварії, у якій гине дівчинка, змушує героя переховуватись і тікати до Москви. Там він випадково знайомиться зі своїм дядьком Сергієм Миколайовичем Гусєвим – власником швейної фабрики. Родич влаштовує хлопця до себе на роботу.


  Віолетта Давидовська з Володимиром Жеребцовим


  На фабриці юний родич часу не гає: він закохується у підлеглу Наталію Воронцову (Віолетта Давидовська). Між ними починається бурхливий роман, але про нього ніхто не знає – він схований за сімома замками. Справа в тому, що син дядька (Олексій Анищенко) поставив його перед фактом: якщо розвиватиме романтичні стосунки з підлеглими, буде звільнений негайно.

  Прихильність Олексія хоче отримати кожна працівниця заводу. Але пан Гусєв не приступний. Хоча, як сказати… На горизонті з’являється інша красуня – Олександра (Валерія Ланська, прославилась, зігравши головну роль у серіалі “Принцеса цирку”), яка має гроші, привабливість і не боїться ризику. Втім у неї є хлопець – син дядька. Цей факт не спиняє ні Олексія, ні Сашу.


  Валерія Ланська


  Хлопець живе з двома дівчинами. Врешті він обирає леді з приданим, але Наталія дізнається, що вагітна. Звісно Олексій не може прийняти цей факт, тому наполегливо вмовляє Воронцову зважитись на аборт. Аби задовольнити прохання коханого, дівчина самотужки обирає спосіб – випиває йод. Вона потрапляє у лікарню. Втім дитина таки залишається. Гусєв все одно від свого не відступає та веде Наталію у клініку, де переривають вагітність. Але лікар, різко спілкуючись з Воронцовою, переконує її, що «треба народжувати». Тож Олексію виголошений вердикт, що дитина таки побачить світ.

  Що ж обере Гусєв: запаморочливу кар’єру з Олександрою чи сімейне життя з Воронцовою? А, може, інший варіант…

  Володимиру Жеребцову чомусь пропонують ролі, які пов’язані з водою. Він зіграв головну роль у кіноепопеї “Широка ріка”. Щоправда там його ледь не втопили у річці, а у “Житті, якого не було” підозрюють його у таких намірах і водойма змінилась – на озеро.

  Валерію Ланську раніше асоціювали з скромною, наївною і щирою дівчиною. Але тепер вона себе представила в іншому амплуа: “залізна леді”, впевнена жінка, яка вміє отримати своє всіма можливими способами.

  Автор: Ірина Новоставська
  Фото: прес-служба «1+1»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись