1. Наталія Добринська стала володаркою Кубка світу з багатоборств ІААФ

Наталія Добринська (олімпійська чемпіонка з семиборства) і Дмитро Паладій

Олімпійська чемпіонка Ігор ХХІХ Олімпіади в Пекіні з легкої атлетики Наталія Добринська стала переможницею цьогорічних змагань Кубка світу з багатоборств Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ).

Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба “НОК України”.

Участь у будь-яких 3 з 14-ти кубкових подій була головною умовою допуску атлетів до боротьби за трофей. За підсумком цих виступів на етапах Кубка світу Наталія Добринська посіла перше місце у загальному заліку із 19487 очками.

Ще одна українка – Ганна Мельниченко розташувалася на третій сходинці рейтингу, випередивши іншу свою партнерку по збірній – Людмилу Йосипенко на 39 очок.

Переможцем Кубку світу з багатоборств у змаганнях чоловіків став діючий чемпіон світу з декатлону американець Трей Харді. На 511 очок менше від нього – в українця Олексія Касянова, який посів у загальному заліку змагань третє місце.