1. Найбільший скарб – це час

  Про правильне розподілення особистого часу не думає лише лінивий. Та, якою б популярною та часто обговорюваною не була вище названа тема, універсальної формули у цій справі не існує.

  Свого часу Бенджамін Франклін любив повторювати, що «час – це тканина, з якої складається життя». Від себе додам: «Лише від конкретної людини залежить, чи буде ця тканина тонкою шовковою чи грубою льняною». Іншими словами, кожен сам для себе визначає своє ставлення до часу та те, як і в яких кількостях його витрачати на ті чи інші справи.

  Певно, плинність часу особливо гостро відчувають ті, хто веде активний спосіб життя, намагаючись реалізувати себе у різних сферах. З рештою, саме так і повинно бути, адже гармонійною особистість є тоді, коли веде повноцінне, насичене життя. Не варто штучно обмежувати доступ до життєво важливих сфер, а тим паче дозволяти робити це іншим. Я намагаюся жити саме за таким принципом.

  Отож, у справі раціонального розподілу часу варто чітко розставляти пріоритети. У моєму житті, приміром, пріоритетними завжди були й залишатимуться сім’я, кар’єра, благочинність, самовдосконалення й здоров’я. Першу половину дня відвожу навчанню – вивчаю англійську мову, а також багато читаю. Середина дня – це ділові зустрічі, офісні наради та справи, пов’язані з очолюваним мною Благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України». Вечори також чітко розписані – заняття спортом та кілька годин спілкування з доньками, адже вони теж потребують моєї уваги. Я гадаю, що гарна сім’я, як надійний тил – запорука кар’єрних успіхів. І, навпаки, завдяки моїм кар’єрним успіхам доньки можуть гордитися мною, а чомусь навіть наслідувати. Для мене, як жінки й матері – це неабияке щастя!

  Пам’ятайте, час – наш найбільший скарб! А успіх любить організованих, наполегливих та цілеспрямованих людей, котрі вміють слідкувати за стрілками годинника.

  Влада (Литовченко) Прокаєваhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись