1. Молодий театр показав англійську «Сатисфакцію» по-українськи

  У Молодому театрі відбулась довгоочікувана прем’єра вистави “Сатисфакція» за п’єсою Вільяма Шекспіра “Венеційський купець» від режисера-постановника – народного артиста України Станіслава Мойсеєва. Через фінансову кризи роботу над проектом у свій час було призупинено.

  Мабуть, якщо говорити правдиво, то глядачі отримали від вистави задоволення і саме те, чого чекали від театру. Адже Молодий славиться яскравими, сучасними і беззаперечно цікавими постановками та декораціями.


  Валерія Ходос

  Олексій Вертинський

  «Сатисфакція» – це вишукане поєднання ювелірної акторської гри від Олексія Вертинського, Станіслава Боклана, Валерії Ходос, Ганни Васильєвої, Дмитра Тубольцева, Марка Дробота, Артема Мартинішина, Іванни та Станіслава Бжезінських, пластичних рухів від Тетяни Островерх, дизайнерських знахідок від Юлії Зауличної, режисерських поворотів та мінімалістичних декорацій – багатофункціональної стіни і завіс від Станіслава Мойсеєва і Олексія Гавроша, музичного супроводу від Юрія Шевченко, нового українського перекладу від сучасного українського поета Юрія Бондара.


  Це не просто комедійна вистава, а сучасне бачення все тих же людських проблем, що не змінюються століттями, хіба що костюми та зачіски. Це перемога юності й любові над злістю й жадобою.

  Молодий Бассаніо позичає гроші у приятеля – венеціанського купця Антоніо, в якого теж фінанси співають романси. А все заради підкорення серця заможної красуні Порції. І заради такої непересічної мети Антоніо позичає гроші у місцевого лихваря Шейлока, старого єврея, який рахує кожну копійку, та підписує вексель, де в умовах сказано, що за кожен день простроченого платежу йому доведеться заплатити фунтом власного м’яса…


  Шейлока зіграв Олексій Вертинський, який приємно дивує у кожній ролі цього театру. Гумор, який звучав з вуст актора, виглядав дуже органічно, здавалось, що це геть не сценарні знахідки. А Валерія Ходос, що грає Порцію, дуже гарно вжилась у свою роль. Кожна сцена була яскравіша за попередню. Особливо досить кумедно було спостерігати, коли тільки-но брюнетка з блондинистими манерами раптом стала аналітичним суддею, який по законам рятує друга коханої людини. А потім з такою ж хіттю повертається до попереднього амплуа та істерично вимагає свій перстень у коханого, який так переконливо обіцяв не віддавати нікому ні за яких умов.

  Автор: Ірина Новоставська
  Фото: Юрій Новоставський
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись