1. Міла Йовович зіграла у звичайних викрутасах

  Добре розрекламоване кіно «Викрутаси» і мене підчепило на гачок цікавості. Я його дуже чекала і на вихідних врешті знайшла час на перегляд. Заявлений динамічний сюжет з різними пригодами головного героя так я і не побачила.  Таке враження, що все крутилося довкола двох сцен – приморське містечко Пальчики з чемпіонатом та Москва з абсурдним весіллям, яке тривало три дні. В першому випадку – головний герой вчитель Колотілов (Костянтин Хабенський), як його кохана ніжно називала Колотуша. В другому – Надя (Міла Йовович) – красуня із Москви. Мабуть, творці фільму вирішили у цій стрічці додати «Іронії долі», адже Хабенський вдруге, але вже у «Викрутасах» зустрічає чарівну Надю. Таке навикрутасив режисер Леван Габріадзе.

  Так все гарно починалось – розквітало кохання у російській столиці. Колотілов Наді зробив пропозицію руки і серця з обручкою зі сталі, взятої з корку з під шампанського. І вона звісно погодилась. Але в цю щасливу мить нареченому довелось повертатись до себе у містечко, щоб залагодити все на роботі і лише потім зіграти весілля.

  Бос Колотілова навідріз відмовилась звільняти педагога. А потім ще й підтвердила історію депутата про те,що Колотуша – це тренер футбольної команди, а не якийсь там вчитель. Завтра на весілля, а паспорт відібрали, квиток пошматували. Отож головний герой колотився довкола футболу протягом всієї стрічки, ніяких інших перепон творці фільму не вигадали. А його кохана Надя гуляла без нього весілля три дні, спілкувалась з героєм по телефону та саме з допомогою цього каналу зв’язку дізнавалась про всі неприємності милого. І ще там один претендент в женихи в гості на гульки прийшов, мабуть, щоб перчинки додати, якого мама нареченої (її зіграла справжня мама Міли Йовович – Галіна Логінова) запросила.

  Врешті вкінці стрічки прийшов хепі-енд – раз наречений не хоче на весілля, то наречена сама з весіллям до анього приїхала і святкували всією футбольною командою. А мама Наді хвалила свого зятя, якого ще день раніше бачити не хотіла.

  Складалось враження, що це кіно не для людей, а про Мілу Йовович. Бо найкрасивіше у фільмі, що запам’ятовуюється, – Міла Йовович.

  Ірина Новоставська

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись