1. Міка Ньютон з ангельським номером підкорила артистів «Cirque du Solei»

  У столичному Палаці «Україна» з грандіозним спектаклем «Ангели серед нас» виступили артисти цирку «Cirque du Solei». Компанію їм склали юні акробати і еквілібристи Україна – вихованці театру «Різома», клубу акробатичного рок-н-ролу «Восторг»; переможниця дитячої «Нової хвилі» Анастасія Петрик і Анатолій Залевський.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Міки Ньютон.

  Потрійне сальто, політ дівчинки у повітрі на висоті п’яти метрів без підтримки, – це все про артистів «Cirque du Solei».

  «У минулому році я пообіцяв маленькому акробатові Давида Антоняну виконати його мрію. Він дуже хотів побувати на шоу цирку «Cirque du Solei» і виступити на одній сцені зі своїм кумиром Анатолієм Залевським. Його бажання збулися, і наш захід, організований Фондом волонтерів Україні – черговий доказ того, що ми виконуємо свої обіцянки », – розповів зі сцени один з організаторів шоу, Президент Фонду волонтерів Україна Тимофій Нагорний.

  Великий успіх мав виступ Міки Ньютон і Анатолія Залевського. Співачка представила нову пісню, з якою збирається перемогти у фіналі національного відбору на конкурс «Євробачення». А майстер еквілібристики зробив під композицію постановку. Він під кінець виступу підхопив виконавицю на руки, а навколо –  зібралися, переодягнені в костюми янголів, вихованці театру «Різома». Глядачі аплодувати стоячи.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись