1. Міла Богуш-Данд: “Якщо у вашому житті регулярно відбуваються неприємності, ви абсолютно точно зможете знайти в своєму оточенні когось, хто вам запопадливо “допомагає””

  Днями на моєму профілі в Фейсбуці http://www.facebook.com/lyudmila.bogush обговорювали з одним з моїх друзів здатність людей самостійно впливати на своє життя. Мій друг стверджував, що людина не залежить від інших, і що кожен, хто намагається звалити провину на когось, просто позбавляє себе причинності.

  І я з ним згодна – причинності себе позбавляти не варто. Не треба думати, що хтось винен в твоїх проблемах – це не допоможе від них піти. А з іншого боку, повірте мені – якщо у вашому житті регулярно відбуваються неприємності, ви абсолютно точно зможете знайти в своєму оточенні когось, хто вам запопадливо “допомагає”. Він робить це непомітно для вас, дуже часто прикриваючись щитом “для твого ж блага”, ця людина зупиняє вас у ваших починаннях, або обрізає ваші мрії та цілі.

  Вчитайтеся у ці фрази:
  “Я хочу, щоб ти знав правду про себе і не розраховував на те, що тобі не під силу” … “Я спеціально зібрав інформацію про це, щоб ти не встрявав у неперспективні проекти” … “Не кажи гоп, поки не перескочиш” … “Добре там, де нас немає” … “Всі хороші місця зайняті до нас” …

  Ваша Міла Богуш-Дандhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись