1. Легендарний Будапештський Циганський Симфонічний Оркестр виступить в Києві

  17 лютого 2012 в Національному палаці «Україна», що у Києві, виступить Будапештський Циганський Симфонічний Оркестр – «100 циганських скрипок».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба організаторів.

  Оркестр є найбільшим у світі Циганський Симфонічним Оркестром, до репертуару якого входять шедеври світової класики і циганська музика.

  В 1985 році помер видатний циганський скрипаль-віртуоз Шандор Ярок (SANDOR JAROKA). На його похоронах тоді зібралися кращі музиканти країни. Щоб висловити повагу і скорботу, вони почали грати – все разом. Цей імпровізований концерт і став народженням такого незвичайного, єдиного у своєму роді оркестру, який незабаром змусив аплодувати Європу, а потім і світ.

  Оркестр грає без нот і не має диригента у звичайному розумінні цього слова. Кожним номером диригує один з провідних музикантів. Особливий колорит виступу надають барвисті національні костюми угорські.
  Музиканти грають складну музику зі зміною ритму, гармонії, темпу, але грають в унісон, відчуваючи все інтуїтивно і безпомилково.

  У складі оркестру, звичайно, не одні скрипки: їх 50, а також 10 альтів, 10 віолончелей, 8 контрабасів, 4 цимбали і 10 кларнетів. Окрасою оркестру є кращий цимбаліст-віртуоз світу – Окреш Оскар (Oszkar Okros). Директор і художній керівник – Shandor Rig. Концертмейстер скрипок – Jozsef Lendvai Csocsi.

  Посилання на відео:
  Live in Athens – http://www.100violins.com/us/gallery/video/dvd2009_hd.php
  Band of Gypsies – http://www.100violins.com/us/gallery/video/band_of_gypsies_hd.php
  RUSSIAN MELODIES – http://www.100violins.com/us/gallery/video/prague_russian_hd.php

  Вартість квитків: від 120 до 1500 грн.
  Офіційний сайт: http://www.100violins.com/us/orchestra/index.php
  Замовлення квитків: PARTER.UA – 287-87-87

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись