1. «Кубок Дерюгіної – Нафтогаз» – генеральна репетиція до Чемпіонату світу 2013 з художньої гімнастики

  З 16 по 18 березня 2012 у столичному Палаці Спорту відбудеться «Кубок Дерюгіної – Нафтогаз». Турнір має статус Кубка світу, що підтверджує високий авторитет Федерації художньої гімнастики України серед світової спортивної громадськості.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба організаторів.

  Це генеральна репетиція до Чемпіонату світу 2013 з художньої гімнастики, який вперше пройде в Києві з 13 по 23 вересня 2013 року.

  На «Кубку Дерюгіної – Нафтогаз 2012» заявлено рекордну кількість країн учасників – 44, але остаточний список гімнасток буде відомий лише на початку березня.

  Турнір буде присвячений 80-річчю легенди світової художньої гімнастики, Героя України, головного тренера Національної збірної команди України з художньої гімнастики Альбіни Миколаївни Дерюгіної. Привітати її і подивитися готовність України до прийому світового форуму в 2013 році приїдуть Президент Міжнародної федерації гімнастики Бруно Гранді, Генеральний секретар Міжнародної федерації гімнастики Андре Гейсбюхлер, спортсмени, тренери, гімнастки, політики та публічні  люди з усього світу.

  До турніру тренер і головний постановник Збірної України з художньої гімнастики  Ірина Блохіна готує багато сюрпризів.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись