1. Казка для принцеси

  25 вересня Мурат з нареченою Ані Лорак полетіли у Париж. У місті кохання зіркова пара прогулювалась старовинними вуличками та насолоджувалась часом, який можна провести лише сам на сам.

  Ця поїздка стала подарунком коханого своїй найдорожчій іменинниці Кароліні, якій виповнилось 30 років. 3 дні Мурат та Ані гуляли на Єлисейських полях, на знаменитій вулиці Шанзолізе, відвідали собор Паризької Богоматері, побачили площу квітів та найцікавіші куточки міста, катаючись на двохповерховому екскурсійному автобусі. А ще: вони влаштовували шоппінг та насолоджувались часом, який не так часто дарує тісний графік співачки.

  Ані Лорак: «Ми знайомі з Муратом вже четвертий рік. Першою спільною поїздкою на відпочинок 3 роки тому стала подорож в Париж. Цього року Мурат замовив столики в ресторані на Ейфелевій вежі. Я дуже хочу знову пройтись по Єлисейським полям, зайти у торговий комплекс «Галлері_Лафайет» – там у нас буде шоппінг. Я хочу прогулюватись вулицями, дихати повітрям і належати собі та коханому».

  Напередодні дня народження Ані Лорак у Париж спеціально приїхала програма «Світські хроніки» з чарівною ведучою Катею Осадчею, володаркою колекції вишуканих капелюшків. Спершу закохані прогулялись з Катею старовинними вуличками, а вже вночі у затишному ресторанчику знімальна група та закохана пара підняли келихи за Кароліну.

  Катя Осадча разом з закоханими

  В день народження Ані Лорак відвідала знаменитий Діснейленд, в якому пробула майже цілісінький день. Співачка каталась на американських гірках, смакувала солодку вату та отримувала мякі іграшки. Ввечері свято продовжувалось. Кароліна усамітнилась з нареченим в затишному ресторанчику на Ейфелевій вежі.

  Персонал ресторану заспівав для чарівної Ані Happy Birthday. Та на цьому сюрпризи не закінчились. При вимкненому світлі урочисто принесли величезний святковий торт. І найцікавіше – найприємніший подарунок отримала Кароліна від нареченого – перстень із білого золота з діамантом .

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: архів Ані Лорак

  http://bignames.org.ua

 2. У темі 4 коментарі

  1. jin сказав(ла):

   Жовтень 4, 2008 @ 6:12 pm

   усе чудово, але навіщо брати на “роматничну вечерю” Катю Осадчу – для мене загадка. Чи може так зараз модно, і самому спробувати?

  Висловлюватись