1. Кейті Перрі – нова ведуча MTV Europe Music Awards

  Вчора MTV Networks International оголосили, що Katy Perry буде вести MTV Europe Music Awards. Це вперше, коли співачка буде вести церемонію нагород. Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба MTV.

  Perry також номінована у 2-х категоріях – Best New Act та Most Addictive track.

  На сцені до Katy Perry приєднаються учасники її групи, які виступатимуть, як офіційна група MTV Europe Music Awards House Band. Вони разом з ведучою та іншими зірками виконуватимуть музичні інтерлюдії. Вручатимуть нагороди SugaBabes, Solange Knowles, Tokio Hotel & Grace Jones.

  – Katy Perry одна із най яскравіших і успішніших зірок, що з’явилася цього року на міжнародній сцені, про це свідчать 2 номінації, у яких представлена співачка” – прокоментував старший віце президент та виконавчий продюсер церемонії Richard Godfrey. – Ми хочемо надати якомога більше неформальності і легкості ролі ведучої на цьогорічній церемонії, але із визначеною музичною особливістю. Ось чому ми вважаємо, що Katy ідеально підійде.

  “Я була в такому захопленні, коли почула, що номінована на 2 дві нагороди. А Коли запросили вести церемонію мені просто забракло слів” – зізналася співачка.

  MTV Europe Music Awards 2008 йтиме у прямому ефірі з Ехо Арени, Ліверпуля – Європейської столиці культури – у четвер 6 Листопада.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись