1. Катерина Виноградова з Павлом Костіциним вестимуть церемонію “Фаворити Успіху – 2008”

  Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні підбив підсумки щорічних рейтингових досліджень 2008 року.

  Переможці конкурсу були визначені в ході масштабних опитувань трьох респондентських груп: галузевих експертів, представників українського бомонду (Журі успішних людей) та споживачів, що висловили свою думку в онлайн-голосуванні на порталі FAVOR.com.ua! Рейтинги торгових марок затверджені та завірені незалежним рейтинговим агенством та аудиторами.

  29 травня 2009 року в концерт-холі FreeДом відбудеться урочиста церемонія нагородження Переможців конкурсу 2008 року — найкращих торгових марок та імен України! На цей святковий захід запрошені всі галузеві експерти та знаменитості, які взяли участь в голосуванні, а також найактивніші споживачі, які висловили свою думку та вказали на своїх власних Фаворитів в 100 і більше номінаціях конкурсу!

  Ведучі церемонії – Катерина Виноградова та Павло Костіцин.

  Фаворит Успіху – 2008

  Під час шоу-програми гостей церемонії порадують своїми виступами переможці конкурсу – найкращі зіркові голоси України, обрані учасниками голосування! Під час церемонії нагородження серед гостей будуть розігруватись подарунки від переможців та партнерів конкурсу!

  Водночас продовжується голосування за найкращі торгові марки поточного 2009 року! Поспішайте підтримати своїх «Фаворитів»! Найактивніші учасники рейтингових досліджень, що проголосують в 100 і більше номінаціях конкурсу, отримають можливість відвідати наступну церемонію нагородження «Фаворитів Успіху», поринути в святкову атмосферу Успіху, власними очима побачити Лідерів українського ринку, що стали Переможцями завдяки Вашій підтримці і Вашому вибору!

  Джерело: Фаворити Успіхуhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись