1. Кардіограма пристрасті

  Випадкове знайомство повністю перевертає життя двох сімейних пар. Все йде шкереберть: образи, відчуття провини і нестримне пристрастю кохання.

  12 жовтня о 18.00 на телеканалі Інтер виходить премєра мелодрами «Кардіограма любові» режисера Оксани Байрак та виробництва «Байрак студіо» і «Film.ua», 2008 року.

  Сімейні пари. На стільчику на передньому плані Регіна Мяннік, в чорній куртці Борис Невзоров, у білому дрес-коді Дарія Лобода і Ігор Вернік.

  Військовий льотчик-випробувач Євгеній Проханов (Ігор Вернік) разом з дружиною (Дарія Лобода) та дочкою (Настя Грибуліна) приїжджає на відпочинок у невеличке містечко. І ось починається… Там вони знайомляться з чудовою парою – відомою театральною акторкою Вікторією Краснопольською (Реґіна Мяннік) та чоловіком кардіохірургом Вадимом (Борис Невзоров).

  Подружжя Краснопольських

  Льотчик та актриса закохуються аж до безтями. Вони цінують сімю, але водночас не можуть розійтись. Ситуацію ускладнює провина Вікторії перед чоловіком. Він у свій час заради неї розлучився з дружиною. Акторка таки зважується на непростий крок. І що далі…

  Факти

  Це третя спільна робота Ігора Верніка і Оксани Байрак.

  11-ти літня акторка Настя Грибуліна дебютувала у «Кардіограмі любові».

  Зйомки відбувались у Києві та неподалік Одеси.

  Автор: Ірина Новоставська

  За матеріалами піар-служби Інтера

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись