1. Іспанське посольство презентує фотовиставку «Трансагресивної утопії» від Оуки Лееле

  З 1 вересня по 21 вересня Посольство Іспанії в Україні представляє виставку робіт іспанської художниці Оуки Лееле під назвою «ТРАНСГРЕСИВНА УТОПІЯ». Відкриття  відбудеться 1 вересня о 18.00 год. в галереї «Совіарт» (Андріївський узвіз, 22, Київ) за участю Посла Іспанії в Україні пана Хосе Родрігеса Мояно і заступника міністра культури і туризму України пана Тимофія Кохана, а також комісара виставки пана Мануеля Ромеро.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба Посольства Іспанії в Україні.

  У рамках проведення виставки відбудеться показ фільму “Погляд Оуки Лееле”.

  8 вересня о 19.00 год. у галереї «Совіарт» (Андріївський узвіз, 22, Київ). Вхід вільний.

  «ТРАНСГРЕСИВНА УТОПІЯ» базується на роботах, створених для презентації Іспанії на ХІ Мистецькому Бієнале у Каїрі у 2008 році.

  Збірка робіт відображає факти життя Оуки Леели, яка отримала Державну премію у галузі фотомистецтва у 2005 році. Роботи Оуки Лееле випромінюють емоційність та ліризм. Виставка наповнена цифровою та чорно-білою фотографією.

  Оука Лееле (Мадрид, 1957) – іспанська фотограф, художниця та поетеса. Вона отримала Державну премію у галузі фотомистецтва у 2005 році, Мадридську премію у галузі культури у 2004 році. Протягом кар’єри її роботи виставлялися в таких престижних закладах як Музей Прадо, Іспанський музей сучасного мистецтва, Фундація Картьє.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись